انجمن انیاک

نسخه‌ی کامل: فیلم تبلیغاتی گالاکسی تب علیه ایران و بیانیه سامسونگ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دانلود فیلم تبلیغاتی گالکسی تب علیه ایران
انتشار فیلم تبلیغاتی گالاکسی تب سامسونگ در یکی از شبکه‌های تلویزیونی رژیم صهیونیستی که در آن موضوع فعالیت‌های هسته‌ای و فضای زندگی ایرانیان به تمسخر گرفته شده واکنش یک نماینده مجلس را در پی داشت که از پیگیری این موضوع در مجلس خبر داد. همچنین همزمان سامسونگ با انتشار بیانیه‌ای گفته نقشی در تولید این فیلم نداشته است.

به گزارش فارس در این کلیپ ایران به مثابه بیابانی به تصویر کشیده شده که مردم آن به دور از تمدن و به صورت عصر حجری زندگی می‌کنند، چهارمرد با پوشیدن مانتو و در عین حال با داشتن سبیل و با راه رفتن نامناسب تصویری ناشایست از زن ایرانی نشان می‌دهند.
در ادامه فیلم آنها به یک جاسوس موساد در ایران برمی‌خورند که گالاکسی تب سامسونگ دارد و با آن تمام فعالیت‌های یک نیروگاه هسته‌ای را رصد می‌کند. یکی از چهارنفر از روی کنجکاوی روی تبلت را لمس می‌کند و نیروگاه هسته‌ای كه پشت سرآنها است منفجر می‌شود!
به دنبال این موضوع موسوی نماینده مجلس به فارس گفت که این اهانت برای این شرکت گران تمام خواهد شد.
اما بلافاصله بعد از پخش اين كليپ شرکت سامسونگ با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که این کلیپ بدون اطلاع سامسونگ توسط شبکه کابلی HOT تولید شده و بی محابا و بدون هیچ گونه پایه و اساسی به مردم شریف ایران اهانت شده است.
این شرکت همچنین انتساب این کلیپ به شرکت سامسونگ را یک سوءتفاهم خوانده و گفته این شرکت همسو با سایر نهادهای مردمی انزجار خود را از اینگونه اقدام‌ها اعلام می‌کند.

منبع : دنیای اقتصاد

آدرس مشاهده فیلم در خبرگزاری فارس : farsnews.com/media.php?nn=13901112000936
لینک مرجع