ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پــــَ نه پــــــَ - pa na pa - پس نه پس - پ نه پ - په نه په
11-09-2011, 07:39 PM
ارسال: #5
RE: پــــَ نه پــــــَ - pa na pa - پس نه پس - پ نه پ - په نه په
رفتم ساعت سازی به یارو میگم ساعتم کار نمیکنه میپرسه یعنی درستش کنم ؟ پـَـــ نــه پـَـــ باهاش صحبت کن سر عقل بیاد برگرده سر کار

---------------

رفتم ساندويچ بخرم،يارو ميگه:ميخواي بخوري؟پ نه پ ميخوام بپوشم هركي منو ميبينه اشتهاش باز شه!

---------------

دارم جریان استیو جابز و ماجرای اختراع اپل رو برای بابام تعریف میکنم...بابام میگه اپل همین سیب گاز ده ست که رو کامپیوتره.. پـَـــ نــه پـَـــ این سیب همون سیبست که حوا گاز زده استیو هم دیده اسراف نشه.باقی سیبه رو ضمیمه لپتابش کرده!!!

-----------------

دراز کشیده بودم لب استخر ... دوستم میگه آفتاب می گیری؟ پـَـــ نــه پـَـــ با خورشید مسابقه گذاشتیم، هر کی دیرتر بخنده برندس

----------------

رفتم انشامو خوندم،معلمه اومده میگه:اینو به سبکه خودت نوشتی؟ پـَـــ نــه پـَـــ به سبک استیل البرز نوشتم!

----------------

ماشين رو بردم سرويس ، ميگم فـــيلترش هم بذار ، ميگه فيـــلتر هوا؟ پـَـــ نــه پـَـــ فيلتــر شکن بذار ماشين شبا بتونه بياد فيسبوک

------------------

رفتم پمپ بنزین به یارو میگم ۲۰ تا بزن. میگه ۲۰ لیتر؟ پـَـــ نــه پـَـــ ۲۰ تا قاشق چای خوری!!

-----------------

دارم باش اس بازی میکنم وسطش اس میده بیداری پـَـــ نــه پـَـــ عمم قبول زحمت کرده داره جام اس میده به تو گاگووووووووووووووول

-----------------

نگاه من به سالروز ازدواجم مانند نگاه گوسفندی است به روز عید قربان. پـَـــ نــه پـَـــ عید همگی دوستان پیشاپیش مبارک.

-----------------

جارو دستم بود داشتم میرفتم اتاقمو جارو بزنم ... عمه ام دید گفت داری میری جارو بزنی؟ پَـــ نَ پَـــ زنگ زدم بچه ها بیان قسمت ده هری پاتر رو بسازیم

------------------

با رفيقم وايساديم كنار اتوبان يه موتوري با صد تا سرعت از كنارمون رد شد. دوستم ميگه موتور بود ؟ پ نه پ ميگ ميگ بود

--------------------

اومده میگه اتفاقی افتاده داری گریه میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پـَـــ نــه پـَـــ دلم واسه گوسفندایی که فردا قراره کشته شن میسوزه دارم واسشون عزاداری میکنم..

از آجیل سفره ی عید چند پسته ی لال مانده است. آنها که لب گشودند خورده شدند.

آنها که لال مانده اند میشکنند. دندانساز راست میگفت: پسته لال ، سکوتش دندان

شکن است. ( حسین پناهی )
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پــــَ نه پــــــَ - pa na pa - پس نه پس - پ نه پ - په نه په - shahin - 11-09-2011 07:39 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

دانلود نرم افزار آموزشی برای ویندوز
دانلود نرم افزار آموزشی برای اندروید