ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضعف در آزمون های انتهایی هر فصل
07-25-2012, 04:44 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-27-2012 02:07 AM، توسط nimaaa.)
ارسال: #1
ضعف در آزمون های انتهایی هر فصل
با سلام
در ابتدا لازم می دانم ذکر کنم که من به شخصه با نرم افزارهای شما به خوبی ارتباط برقرار میکنم و امیدوارم با توجه به ایراداتی که تا به اینجا در انجمن مطرح شده، تمامی آنها مرتفع گردیده تا بدین ترتیب رضایت مشتریان شما روزافزون گردد
در ادامه لازم دیدم یکی از ایرادات محصولات که مربوط به بخش آزمون ها می باشد را متذکر شوم
از نظر بنده و جمعی از دوستانم این بخش بسیار ضعیف و در کم ترین میزان توجه کار شده در حالی که میتوان با قراردادن آزمون های عملی و بالا بردن سطح سوالات عنوان شده نقایص این بخش را به خوبی اصللاح نمود
در پایان امیدوارم ایراداتی که دلسوزانه عنوان میشود به عنوان فرصتی برای پیشرفت محصولات و جلب رضایت مشتریان تلقی گردد و در اسرع وقت به بهترین شکل برطرف گردند
باتشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-26-2012, 04:50 AM
ارسال: #2
RE: ضف در آزمون های انتهایی هر فصل
با تشکر از تمامی کاربران عزیز که با نقطه نظرات خود ما را در تهیه یک مجصول بهتر همراهی میکنند در مورد آزمون انتهای بخش که بصورت تستی و تعاملی است حق با شماست آزمون ها بصورت حرفه ای نیست و فقط در حدی است که کاربر مقداری خود را محک بزند این موضوع در حال بررسی است و در نسخه های آینده حتما کیفیت و تعداد آزمونها متفاوت خواهد بود
البته تعدادی از نرم افزارها بصورت سفارشی برای ارگانها و سازمانها با آزمون و امتحان تهیه شده است که در آینده سعی بر آن خواهد بود که در نسخه های تک کاربره نیز این امکانات درج شوند.
با تشکر از توجه شما به نرم افزارهای آموزشی انیاک

دانلود نرم افزار آموزشی
دانلود مستقیم - شبیه سازی شده - تعاملی - تصویری
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

دانلود نرم افزار آموزشی برای ویندوز
دانلود نرم افزار آموزشی برای اندروید