ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چشم ها را بايد شست جور ديگر بايد ديد
09-19-2012, 06:12 AM
ارسال: #1
چشم ها را بايد شست جور ديگر بايد ديد
سلام خدمت شما دوستان عزيز مخصوصا جناب اقاي الوان فروش خدمتتان عرض كنم كه من از سال ها پيش فيلم هاي اموزشي شما را دنبال مي كردم ان موقع در مجلات كامپيوتري تبليغات شما را ميديدم ان زمان اسم شركت شما اگر اشتباه نكنم سيگان بود(يادش بخير) هنوز هم نمي توانم لذت اولين اموزش 3D MAX را كه از شما خريدم كتمان كنم يادش بخير ان زمان نسخه 4 اين نرم افزار را اموزش مي داديد در اخر يك تابلو دو بعدي را تبديل به تابلوي سه بعدي كرديد و به ان حركت داديد نميدانيد كه اين پروژه عملي را موقعي كه انجام دادم چقدر خوشحال شدم دقيقا 9 سال پيش هم اكنون هم مجموعه اموزش شما را تهيه ميكنم مجموعه اموزشي asp.NET 2010 و uml چيزي كه من را در مجموعه UML خيلي اذيت كرد اين بود : با اينكه نمودار sequence ‍, و collabration بسيار خوب وقوي توضيح داده شده بود ولي در بخش 5 كلاس را به طور كامل توضيح نداده بوديدحتي خودتان هم در اول گفتيد كه انتظار نداشته باشيد كه يك نمودار كلاس را به خوبي رسم كنيد حال سوال بنده اين است كه چه عاملي باعث شد اينگونه كار را انجام دهيد اگر كلاس را به طوركامل نميگفتيد حداقل مي توانستيد صفت ها و توابع را بگوييد وما هم با استفاده از ان كلاس را كامل كنيم راستي جناب اقاي الوان فروش ان زمان ها صداي گوينده قبلي با صداي شما يه كم فرق ميكرد ولي خيلي شبيه شما بود نكند داداشتون بود كه روي بخش هاي اموزشي صحبت مي كردBig GrinTongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

دانلود نرم افزار آموزشی برای ویندوز
دانلود نرم افزار آموزشی برای اندروید