نظرسنجی: مشکل قفل ها بهبود یافته است؟
موافقم
مخالفم
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قفل ها کدهای فعالسازی محصولات
05-23-2013, 11:41 PM
ارسال: #1
قفل ها کدهای فعالسازی محصولات
با سلام و احترام
ارائه محصولات به صورت رایگان و در حجم کم به کاربران و سپس فعالسازی آن در صورت تمایل، از ویژگی های بسیار خوب انیاک به حساب می یاد؛

اما همون طور که پیش تر در موردش گفتگو شده،حساس بودن کدهای فعالسازی به سخت افزارهایی مثل RAM و باقی مسائل که در لینک انتهایی می توانید به آن ها رجوع کنید، خوشایند نیست و بسیار اذیت کننده است.

با تغییر RAM یا کم و زیاد کردن ظرفیتش، نرم افزار غیر فعال میشه!!!
فقط بخاطر تعویض RAM نرم افزارهام قفل شدن!
واقعا راهکار بهتری برای قفل های نرم افزار نیست؟

از طرفی وقتی جایی رفتی و نرم افزار روی PC رجیستر شده باشه، دیگه تمام فایل ها رو هم داشته باشی بدرد نمی خوره، ولی خوبی قفل های سخت افزاری اینه که هر جا بری نرم افزار رو هم با خودت داشته باشی به راحتی می تونی ازش استفاده کنی!

به هر حال امیدوارم انعطاف قفل های انیاک بیشتر و بهتر بشه؛

اما در مجموع از محصولاتش راضی هستم و تا الان از مشتری های پر و پا قرصشون هستم.
از تمام بچه های تیم هم تشکر می کنم

پیروز و سربلند باشید
در پناه حقHeart

http://forum.learninweb.com/showthread.php?tid=31
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-25-2013, 05:48 PM
ارسال: #2
RE: قفل ها کدهای فعالسازی محصولات
با سلام با تغییر هر گونه سخت افزار کدفعال سازی دیگر کار نخواهد کرد و باید کدی که از ما خریداری کردید برای کامپیوتر جدید کد فعال سازی دریافت کنید
توجه کنید که شما برای 10 کامپیوتر مختلف میتوانید با کد خریدتون کد فعال سازی دریافت کنید یعنی نرم افزار رو میتونین روی 10 کامپیوتر مختلف فعال کنید
توجه کنید که تغییر رم، سی پی یو ، هارد، مادر برد و .... باعث میشود تا کد کامپیوتر شما تغییر کند و به عنوان یک کامپیوتر جدید شناسایی شود

دانلود نرم افزار آموزشی
دانلود مستقیم - شبیه سازی شده - تعاملی - تصویری
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
08-26-2013, 10:19 PM
ارسال: #3
با سلام
من هم همچين قفلي لازم دارم پس اگر ممكنه قيمت خريد و مشخصات اين قفل رو بديد
من 4 يا 5 محصول دارم كه با حجم هاي متفاوت هستند و بر روي dvd 9GB مي خوام اراعه بدم
11-06-2013, 05:32 PM
ارسال: #4
با سلام و احترام
آیا امکانش هست سامانه ای راه اندازی کنید تا از طریق آن مطلع شویم از هر قفل به چه تعداد استفاده کرده ایم؟ (خیلی گزینه خوبی است)
پیشنهاد جهت تهیه قفل:
نوعی قفل، انیاک می تواند یک قفل سخت افزاری تهیه نماید (مثل یک فلش)، بعد با خرید هر کد جدید برای نرم افزار ها، قفل ها با حضور فلش (قفل سخت افزاری) فعال شود!
به هر ترتیب تعداد کامپیوترهای در نظر گرفته توسط انیاک جهت استفاده از قفل نرم افزاری کم نیست،بلکه به نظرم در حد مناسبی است اما واقعا تغییر پارتیشن (حذف و اضافه کردن فلش و دیسک های مجازی و ....)گزینه ی مناسبی نیست برای قفل؛ (RAM,CPU,H.D.D Serial Number و Mother Board Serial Number گزینه های مناسب و کافی برای قفل گذاری به نظر می رسند.)

همچنین سامانه ای جهت فعالسازی از طریق سامانه پیامکی مقدور می باشد یا خیر؟

پیروز و سربلند باشید
در پناه حق
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

دانلود نرم افزار آموزشی برای ویندوز
دانلود نرم افزار آموزشی برای اندروید