ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
آموزش تصویری Visio 2007 قسمت 1
07-31-2011, 08:47 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-27-2014 04:58 AM، توسط learninweb.)
ارسال: #1
آموزش تصویری Visio 2007 قسمت 1
با سلام خدمت تمامی کاربران گرامی در زیر آموزش تصویری Visio 2007 را بررسی میکنیم توجه کنید که شما میتواند آموزش Visio 2007 را به همراه چند بخش آموزشی دیگر که بصورت شبیه سازی شده و تعاملی درس داده شده است و رایگان نیز میباشد از لینک آموزش Visio دانلود کنید. در انتهای این آموزش تصویری نیز کل آموزش (هم متن و هم تصویری) در یک فایل PDF پیوست است.

به نرم افزار آموزش Visio 2007 خوش آمديد. کاربرد اين نرم‌افزار در طراحي دياگرامها مي‌باشد. در ضمن براي کار با اين نرم‌افزار لازم نيست که يک طراح باشيد و هر کسي مي‌تواند با اين نرم‌افزار کار کند. اين نرم‌افزار به شما کمک مي‌‌کند که به راحتي طرح گرافيکي يا دياگرام خود را رسم کنيد.‌ براي اجراي نرم‌افزار بر روي دکمه Start کليک کنيد.
منوي فرعي All Programs را باز کنيد.
منوي فرعي Microsoft Office را باز کنيد.
بر روي گزينه Microsoft Office Visio 2007 کليک کنيد.

[تصویر: 001.gif]


اکنون اين نرم‌افزار اجرا شده است. مشاهده مي‌کنيد که صفحه اوليه از سه قسمت تشکيل شده است.

[تصویر: 002.gif]


در قسمت مشخص شده با کادر سبز يکسري الگوهاي پيش فرض به صورت دسته‌بندي وجود دارد که به راحتي مي‌توانيد از آنها استفاده کنيد.‌

[تصویر: 003.gif]


در قسمت مشخص شده با کادر آبي الگوهاي پيش فرضي که اخيراً با آن کار کرده‌ايد را مشاهده مي‌کنيد که اگر اين نرم‌افزار را تازه نصب کرده باشيد هيچ فايلي در اين قسمت مشاهده نخواهيد کرد.‌

[تصویر: 004.gif]


در قسمت مشخص شده با کادر بنفش فايلها يا دياگرامهايي که اخيراً با آن کار کرده‌ايد را مشاهده مي‌کنيد که اگر اين نرم‌افزار را تازه نصب کرده باشيد هيچ فايلي در اين قسمت مشاهده نخواهيد کرد.‌ اين قسمت براي زمانيکه بخواهيد فايلي را که اخيراً کار کرده‌ايد باز کنيد بسيار مفيد مي‌باشد و شما به سرعت و راحت مي‌توانيد به آن فايل دسترسي داشته باشيد.‌

[تصویر: 005.gif]


براي آشنايي با محيط Visio روي دکمه Close پنجره Getting Started With Microsoft Office Visio کليک کنيد تا بسته شود.

[تصویر: 006.gif]


نوار مشخص شده در بالاي اين پنجره نوار عنوان (Title Bar) نام دارد. مشاهده مي‌کنيد که نام نرم‌افزار بر روي آن نوشته شده است. اگر بعداً در هنگام کار با اين نرم‌افزار به اين نوار دقت کنيد، مشاهده مي‌کنيد که نام فايلي که با آن کار مي‌کنيم در اين قسمت نوشته خواهد شد.

[تصویر: 007.gif]


نوار مشخص شده نوار منو (Menu Bar) مي‌باشد. همانطور که مشاهده مي‌کنيد در اين نوار يکسري منو داريد که با کليک بر روي هر يک ليست دستوراتي که در آن منو موجود است را مي‌توانيد مشاهده کنيد.‌

[تصویر: 008.gif]


در نوار ابزار (Tool Bar) يکسري دکمه‌ها را مشاهده مي‌کنيد که اينها در اصل يکسري کليدهاي ميانبر (Short Cut Key) براي دستوراتي هستند که در داخل منوها وجود دارند. اين دکمه‌ها دستوراتي هستند که به آنها بيشتر نياز داريم به اين نحو دسترسي آسان و سريع به اين دستورات داريد.‌‌ اين نکته نيز قابل ذکر است که شما مي‌توانيد اين نوار را به دلخواه خود نيز تنظيم کنيد يعني دکمه‌هايي را به آن بيافزاييد يا از آن کم کنيد.

[تصویر: 009.gif]


نوار ابزار قالب‌بندي (Formatting Tool Bar) براي زماني کاربرد دارد که بخواهيد نوع، اندازه فونت يا ... متن را در يک دياگرام را تغيير دهيد.

[تصویر: 011.gif]

در قسمت آبي رنگ نوارها که هيچ دکمه‌اي وجود ندارد راست کليک کنيد.

[تصویر: 011.gif]


مشاهده مي‌کنيد که در اين ليست يکسري نوارهاي از پيش تعريف شده وجود دارد. در کنار هر کدام از اين گزينه‌ها اگر علامت صحيح باشد آن نوار قابل رويت مي‌باشد براي اينکه نوار ديگري را به نوارها اضافه کنيم. بر روي گزينه View کليک کنيد.

[تصویر: 012.gif]


اکنون اين نوار را مشاهده مي‌کنيد. دوباره در قسمت آبي رنگ نوارها که هيچ دکمه‌اي وجود ندارد راست کليک کنيد.

[تصویر: 013.gif]


بر روي گزينه View کليک کنيد.

[تصویر: 014.gif]


مشاهده مي‌کنيد که اين نوار بسته شده است. اگر دقت کنيد در قسمت ابتدايي اين نوارها حالت نقطه‌چيني مشاهده مي‌کنيد اگر در اين قسمت نوارها کليک کنيد با Drag کردن مي‌توانيد جاي آن را عوض کنيد مثلاً به انتهاي نوار ديگري يا ابتداي نوار ديگري منتقل کنيد يا کلاً آن را از ساير نوارها جدا کرده و به صورت يک پنجره شناور در قسمت محيط‌کاري در بياوريم.

[تصویر: 015.gif]


در انتهاي هر نوار يک مثلث مشاهده مي‌کنيد. که با کليک بر روي آن ليستي باز مي‌شود. بر روي دکمه مثلثي مشخص شده کليک کنيد.

[تصویر: 016.gif]


با انتخاب گزينه اول تعيين مي‌کنيد که تمامي دکمه‌ها را در يک رديف مشاهده کنيد. بر روي گزينه Show Buttons on One Row کليک کنيد‌.

[تصویر: 017.gif]


اکنون تمام دکمه‌ها را همانطور که انتظار داشتيم بر روي يک رديف مشاهده مي‌کنيد. واضح است که تمامي اين دکمه‌ها در يک رديف جا نمي‌شوند، با کليک بر روي دکمه مثلثي که در انتهاي اين نوار قرار دارد مي‌توانيد ساير دکمه‌ها را نيز مشاهده کنيد.‌ بر روي اين دکمه کليک کنيد.‌

[تصویر: 018.gif]


اکنون در ليست بازشده ساير دکمه‌ها را نيز مشاهده مي‌کنيد.‌ براي برگشت به حالت قبل بر روي گزينه Show Buttons on Two Rows کليک کنيد.

[تصویر: 019.gif]


درضمن شما مي‌توانيد تعيين کنيد که چه دکمه‌هايي را مشاهده کنيد يا حذف کنيد. بر روي دکمه مثلثي کليک کنيد.‌

[تصویر: 020.gif]

‌بر روي گزينه Add or Remove Buttons کليک کنيد.

[تصویر: 021.gif]


بر روي گزينه Standard کليک کنيد.

[تصویر: 022.gif]


دکمه‌هايي که در اين ليست علامت دارند دکمه‌هايي هستند که اکنون مشاهده مي‌کنيد براي حذف هر يک کافيست روي آن کليک کنيد تا غيرفعال شود. در محلي خارج از منو کليک کنيد تا اين منو بسته شود‌.

[تصویر: 023.gif]


ممکن است که دکمه‌اي را بخواهيد در اين نوار داشته باشيد ولي در اين ليستها موجود نباشد.‌ بر روي گزينه Customize کليک کنيد.

[تصویر: 024.gif]


در اين پنجره ابتدا برگه Customize را مشاهده مي‌کنيد.‌ در اينجا مي‌توانيد نوارهاي ابزاري که نمايان هستند يا نوارهايي که مي‌خواهيد مشاهده کنيد را انتخاب کنيد. با استفاده از دکمه‌هاي سمت راست اعمالي مانند ايجاد، تغيير نام، حذف، برگشت به حالت پيش فرض و الصاق را مي‌توانيد انجام دهيد.‌ پس در اين قسمت با استفاده از دکمه New مي‌توانيد يک نوار ابزار مطابق سليقه و ميل خود طراحي و ذخيره کنيد و هرگاه به آن نياز داشتيد آنرا به همان روش که در مورد ساير نوارها گفتيم نمايان کنيد. ‌بر روي برگه Commands کليک کنيد.

[تصویر: 025.gif]


در اين برگه در قسمت سمت چپ يک ليست از نام منوها را مشاهده مي‌کنيد زيرا تمامي دستورات ما در منوها قرار دارد.‌ روي گزنيه Insert کليک کنيد.

[تصویر: 026.gif]


در قسمت Commands ليست دستورات موجود در اين دسته‌بندي نمايان شده است. به طور مثال مي‌خواهيم دستور Symbol را به صورت دکمه در قسمت نوارهاي ابزار داشته باشيم. ‌براي اينکار کافيست بر روي اين گزينه کليک کرده و آن را به جاي مورد دلخواه Drag کنيد. در هنگام جابه‌جايي بين دکمه‌هاي نوار ابزار دقت کنيد که يک خط عمودي مشاهده مي‌کنيد اين خط جاي دکمه جديد را نشان مي‌دهد.‌ بر روي Symbol که با کادر قرمز مشخص شده کليک کنيد و آن را به قسمت مشخص شده با کادر سبز Drag کنيد.‌

[تصویر: 027.gif]


مشاهده مي‌کنيد که دکمه جديد در مکان مورد نظر قرار گرفته است.‌ بر روي دکمه مشخص شده کليک کنيد.‌

[تصویر: 028.gif]


مشاهده مي‌کنيد که در اين حالت که پنجره Customize باز است دکمه‌ها عملکردي ندارند و تنها يک کادر مشکي اطراف آن ظاهر شده است. اکنون اين دکمه انتخاب شده است. بر روي اين دکمه راست کليک کنيد.

[تصویر: 029.gif]


در ليست بازشده گزينه‌هاي مختلفي را مشاهده مي‌کنيد. که براي حذف، تغيير نام، تغيير تصوير دکمه و ... مي‌باشد. در اينجا براي حذف اين دکمه بر روي Delete کليک کنيد.

[تصویر: 030.gif]

بر روي دکمه Close کليک کنيد.

[تصویر: 031.gif]


درصورتيکه از تغييرات فعلي منصرف شده‌ايد و مي‌خواهيد اين نوار ابزار را به حالت اوليه خود بازگردانيد. بر روي مثلث انتهاي نوار کليک کنيد.

[تصویر: 032.gif]


بر روي گزينه Add or Remove Buttons کليک کنيد.

[تصویر: 033.gif]


بر روي گزينه Standard کليک کنيد.

[تصویر: 034.gif]


بر روي گزينه Reset Toolbar کليک کنيد.

[تصویر: 035.gif]


بر روي دکمه OK کليک کنيد.

[تصویر: 036.gif]


مشاهده مي‌کنيد که دکمه‌اي را که حذف کرده بوديم ظاهر شده و دکمه‌اي را که اضافه کرده بوديم حذف شده همانطور که قبلاً هم گفتيم، در صورت دلخواه مي‌توانيد Toolbar مورد دلخواه خود را طراحي و ذخيره کنيد.‌

[تصویر: 037.gif]


اکنون قسمت مشخص شده که همان محيط‌کاري (Working Area) ما مي‌باشد به دليل اينکه هيچ فايلي باز نشده است به رنگ خاکستري مي‌باشد.

[تصویر: 038.gif]


در قسمت پايين اين محدوده نوار وضعيت (Statues Bar) وجود دارد که در صورتيکه فايلي باز باشد مشخصاتي از آن را در اين نوار مشاهده خواهيد کرد.

[تصویر: 039.gif]


در ادامه مي‌خواهيم يکي از نمونه‌هاي (Samples) Visio را باز کنيم. براي مشاهده مجدد پنجره Getting Started With Microsoft Office بر روي منوي File کليک کنيد.‌

[تصویر: 040.gif]

منوي فرعي New را باز کنيد.

[تصویر: 041.gif]


مشاهده مي‌کنيد که گروه‌بندي‌هاي مختلفي در اين ليست قرار دارند. بر روي گزينه Getting Started کليک کنيد.

[تصویر: 042.gif]


اکنون دوباره پنجرهGetting Started With Microsoft Office را مشاهده مي‌کنيد. ‌در قسمت دسته‌بندي الگوها گزينه‌هاي مختلفي را مشاهده مي‌کنيد. ‌بر روي گزينه Samples کليک کنيد.

[تصویر: 043.gif]


در قسمت وسط صفحه يکسري نمونه وجود دارد که با انتخاب هر يک و وارد کردن داده‌هاي مورد نظر مي‌توانيد دياگرام دلخواه خود را ايجاد کنيد. با کليک بر روي هر يک از اين نمونه‌ها، در قسمت مشخص شده با کادر سبز توضيح آن را مشاهده مي‌کنيد.‌ در قسمت پايين اين توضيحات سيستم واحدي که مي‌خواهيد با آن کار کنيد را انتخاب مي‌کنيد.
1) سيستم متريک Metric (که براساس metre ، centimetre يا millilitre)‌ مي‌باشد.
2) سيستم US Units (که شامل inch، foot، yard و mile ) است.[تصویر: 044.gif]


در پايين اين قسمت دو دکمه را مشاهده مي‌کنيد. با کليک بر روي Open Diagram شما دياگرام را به همراه نمونه داده‌ها مشاهده خواهيد کرد. در صورتيکه فقط بخواهيد بر روي داده‌هاي نمونه کار کنيد مي‌توانيد بر روي دکمه Open Sample Data کليک کنيد.‌

[تصویر: 045.gif]


اکنون نمونه Project Timeline را انتخاب کنيد.

[تصویر: 046.gif]


بر روي دکمه Open Diagram کليک کنيد.

[تصویر: 047.gif]


اکنون در بالاي پنجره بازشده دياگرام را مشاهده مي‌کنيد که چون درصد بزرگنمايي آن بسيار کم است اجزاي آن زياد واضح نيست.

[تصویر: 048.gif]


در قسمت پايين نيز يکسري، نمونه‌هاي داده را در يک Spreadsheet مشاهده مي‌کنيد، که مي‌توانيد اندازه عرض ستونها را به دلخواه تغيير دهيد.‌ مشاهده مي‌کنيد که نام هر سر ستون با يک خط عمودي جدا شده است. در قسمت مشخص شده دابل کليک کنيد.

[تصویر: 049.gif]


با اين کار اندازه اين ستون به اندازه طولاني‌ترين داده اين ستون درآمده است.‌
در قسمت Shapes برگه‌هاي Backgrounds، Border And Titles و Timeline Shapes ‌وجود دارند. اکنون برگه Timeline Shapes باز مي‌باشد.

[تصویر: 050.gif]


اگر ماوس را بر روي ميله جدا کننده مشخص شده ببريد آيکون آن به فلش دوسري تبديل مي‌شود که با بالا يا پايين کردن آن مي‌توانيد اندازه SpreadSheet را تغيير دهيد.

[تصویر: 051.gif]


اکنون SpreadSheet را مقداري کوچک کرده‌ايم و به همين دليل قسمت دياگرام بزرگتر شده و در نتيجه خود دياگرام نيز بزرگتر شده و مقداري جزئيات آن واضح‌تر شده است. از ليست بازشونده تعيين بزرگنمايي براي مشاهده بهتر دياگرام مي‌توانيد استفاده کنيد. بر روي اين ليست کليک کنيد.

[تصویر: 052.gif]


بر روي گزينه 75% کليک کنيد.

[تصویر: 053.gif]


اکنون مشاهده مي‌کنيد که داده‌هاي دياگرام قابل خواندن مي‌باشند.
شما به اين نحو مي‌توانيد به راحتي Timeline مورد نظر خود را ايجاد کنيد. درصورت نياز مي‌توانيد در قسمت SpreadSheet نام task مدت آن، زمان شروع و پايان را ويرايش کنيد يا ستوني را اضافه يا حذف کنيد.‌
در ادامه اين فصل مي‌خواهيم با پنجره
Task Pane آشنا شويم. اين پنجره بسته به اينکه شما در حال انجام چه کاري هستيد يا مي‌خواهيد چه کار کنيد گزينه‌هاي متفاوتي را نشان مي‌دهد. براي مشاهده اين پنجره سه روش وجود دارد. بر روي منوي View کليک کنيد.

[تصویر: 054.gif]


در منوي باز شده گزينه Task Pane را مشاهده مي‌کنيد و در روبروي آن کليد ميانبر آن که کليدهاي Ctrl+F1 مي‌باشد، پس با استفاده از اين کليدها مي‌توانيد اين پنجره را مشاهده کنيد. بر روي گزنيه Task Pane کليک کنيد.

[تصویر: 055.gif]


اکنون اين پنجره را در سمت راست صفحه مشاهده مي‌کنيد. در اين پنجره يکسري دياگرام با رنگهاي مختلف طراحي شده که شما به راحتي با انتخاب هر يک مي‌توانيد رنگ دياگرام خود را تغيير دهيد. اين پنجره چون براي انتخاب رنگ دياگرام مي‌باشد شما با کليک بر روي دکمه Theme نيز مي‌توانيد اين پنجره را نمايان يا پنهان کنيد. بر روي نمونه مشخص شده کليک کنيد.

[تصویر: 056.gif]


مشاهده مي‌کنيد که رنگ دياگرام با توجه به نمونه انتخابي تغيير کرد. به نمونه‌هاي طراحي شده دقت کنيد.‌
اکنون طرحهايي را مشاهده مي‌کنيد که رنگ پشت زمينه آنها نيز تغيير داده شده است. براي مثال روي نمونه مشخص شده کليک کنيد.

[تصویر: 057.gif]


همانطور که در قسمت عنوان اين پنجره مشاهده مي‌کنيد اين پنجره اکنون رنگ Themeها را نشان مي‌دهد. بر روي گزينه مشخص شده کليک کنيد تا جلوه‌هاي آن را نيز مشاهده کنيد.

[تصویر: 058.gif]


اکنون در ليست پايين گزينه‌هاي مختلفي را مشاهده مي‌کنيد‌. که جلوه‌هاي مختلفي به دياگرام شما مي‌دهد. براي مثال بر روي گزينه مشخص شده کليک کنيد.

[تصویر: 059.gif]


بر روي جلوه مشخص شده کليک کنيد.

[تصویر: 060.gif]

با فعال کردن گزينه Apply theme to new shapes در پايين اين ليست theme انتخاب شده بر روي اشکالي که به طرح اضافه مي‌شوند نيز اعمال مي‌شود.

[تصویر: 061.gif]


براي بستن اين پنجره مي‌توانيد بر روي دکمه Close آن يا روي دکمه Theme کليک کنيد. همچنين با فشردن دکمه‌هاي Ctrl+F1 مي‌توانيد اين پنجره را ببنديد.‌

[تصویر: 062.gif]


در ادامه مي‌خواهيم به بررسي مراحل ذخيره اين دياگرام بپردازيم. همانند ساير نرم‌افزارها دکمه Save که در قسمت نوار ابزار قرار دارد به راحتي اين کار را براي شما انجام مي‌دهد. بر روي منوي File کليک کنيد.

[تصویر: 063.gif]


همانطور که مشاهده مي‌کنيد دکمه‌هاي Ctrl+S نيز کليدهاي ميانبر اين دستور مي‌باشند. درصورت استفاده از دستور Save عمل ذخيره‌سازي بر روي همان فايل و در همان محل قبلي و با همان پسوند ذخيره خواهد شد.

[تصویر: 064.gif]


درصورتيکه شما بخواهيد نسخه پشتيباني از اين فايل با نام ديگر يا در مکان ديگري داشته باشيد بايد از دستور Save as استفاده کنيد. همچنين در زمانيکه بخواهيد پسوند فايل را تغيير دهيد. پس در زمانيکه بخواهيد يکي از اين سه خصوصيت تغيير کند بايد از دستور Save as استفاده کنيد. به طور مثال در زمانيکه بخواهيد اين فايل را به کس ديگري بدهيد. ممکن است آن شخص نرم‌افزار Visio را بر روي کامپيوتر خود نصب نکرده باشد در اين هنگام ضروري است که شما با فرمت ديگري فايل خود را ذخيره کنيد تا توسط کاربران ديگر قابل استفاده باشد. بر روي گزينه Save as کليک کنيد.

[تصویر: 065.gif]


در قسمت File Name مي‌توانيد نام دلخواه‌تان را تايپ کنيد. Sample1 را تايپ کنيد.
اکنون نوبت به انتخاب فرمت فايل مي‌باشد. مشاهده مي‌کنيد که به صورت پيش فرض فرمت انتخاب شده Drawing مي‌باشد. بر روي ليست بازشونده Save as type کليک کنيد.

[تصویر: 066.gif]


ساير فرمتها را مشاهده مي‌کنيد که به صورت يک الگو يا Stencil يا براي XML قابل ذخيره مي‌باشد.
اين فرمتها شامل نسخه‌هاي قديمي‌تر Visio و فرمتهاي گرافيکي مي‌باشد.
اکنون فرمتهاي مناسب براي AutoCAD، صفحات وب و Metafileها را مشاهده مي‌کنيد.
در انتهاي اين ليست انواع فرمتهاي گرافيکي مانند: gif، jpg، png، tif و bmp‌ را مشاهده مي‌کنيد. ما در اينجا فرض مي‌کنيم که فايل را به شخصي مي‌خواهيم بدهيم که بر روي کامپيوترش نرم‌افزار Visio نصب نشده است، بنابراين فرمت jpg را انتخاب مي‌‌کنيم. بر روي گزينه JPEG کليک کنيد.

[تصویر: 067.gif]


اکنون بايد محلي ذخيره‌سازي را که تعيين کنيم. بر روي گزينه My Pictures دابل کليک کنيد.‌

[تصویر: 068.gif]


بر روي دکمه Save کليک کنيد.

[تصویر: 069.gif]


در قسمت Size بر روي گزينه Custom کليک کنيد.‌

[تصویر: 070.gif]


بر روي دکمه OK کليک کنيد.

[تصویر: 071.gif]


اکنون اين فايل ذخيره شده است، براي بستن اين فايل مي‌توانيد منوي فايل را باز کنيد و بر روي گزينه Close کليک کنيد يا بر روي دکمه Close مشخص شده با فلش قرمز کليک کنيد. دقت کنيد دکمه Closeيي که بر روي نوار عنوان (Title Bar) قرار دارد و با فلش سبز رنگ مشخص شده است براي بستن نرم‌افزار مي‌باشد.‌ بر روي دکمه Close که با فلش قرمز مشخص شده کليک کنيد.

[تصویر: 072.gif]


چون ما قبلاً بر روي اين فايل تغييراتي داده‌ايم و اين فايل را Save as کرده‌ايم، اکنون نرم‌افزار از ما سئوال مي‌کند که آيا مي‌خواهيم تغييراتي را که بر روي الگو داده‌ايم ذخيره کنيم يا خير. چون ما نمي‌خواهيم تغييري در الگو ايجاد کنيم و در ضمن فايل را با نام مورد نظرمان قبلاً ذخيره کرده‌ايم، پس بر روي دکمه No کليک کنيد.

[تصویر: 073.gif]


در ادامه مي‌خواهيم روش باز کردن فايل مورد نظرمان را با هم بررسي کنيم. مي‌توانيد بر روي دکمه Open که با فلش سبز در نوار ابزار مشخص شده کليک کنيد. روش ديگر اين است که بر روي منوي Fileکليک کنيد.

[تصویر: 074.gif]


مشاهده مي‌کنيد که گزينه‌اي با نام Open در اين ليست وجود دارد در ضمن مي‌توانيد کليد ميانبر اين دستور Ctrl+O را نيز به خاطر بسپاريد و از اين کليدها استفاده کنيد.‌‌ بر روي گزينه Open کليک کنيد.

[تصویر: 075.gif]


مشاهده که در همان مکاني هستيم که فايلمان را ذخيره کرده‌ايم ولي فايل ذخيره شده را نمي‌توانيد مشاهده کنيد، زيرا در قسمت Files of type تعيين شده تنها فايلهاي بافرمت Visio نمايش داده شوند. بر روي اين ليست بازشونده کليک کنيد.

[تصویر: 076.gif]


واضح است که براي مشاهده فايل JPEG بايد از اين ليست اين فرمت را انتخاب کنيد.
بر روي گزينه JPEG کليک کنيد.

[تصویر: 077.gif]


اکنون فايلي را که با يکديگر ذخيره کرده بوديم مشاهده مي‌کنيد، بر روي اين فايل کليک کنيد.

[تصویر: 078.gif]


واضح است که در اين مرحله بايد روي دکمه Open کليک کنيد، ولي در کنار اين دکمه مثلثي مشاهده مي‌کنيد، بر روي اين قسمت از دکمه کليک کنيد.

[تصویر: 079.gif]


مشاهده مي‌کنيد که ليستي بازشده است. از نام گزينه اول (Open Original) واضح است که با کليک بر روي اين گزينه همان فايل اصلي باز خواهد شد. با انتخاب Open as Copy يک کپي از فايل باز خواهد شد و فايل اوليه شما دست نخورده باقي خواهد ماند و تغييراتي که مي‌دهيد در يک کپي از فايل اصلي خواهد بود.‌ با کليک بر روي گزينه Open Read-Only بر روي فايل بازشده هيچ تغييري نمي‌توانيد بدهيد و فقط قادر به مشاهده داده‌ها مي‌باشيد.‌ بر روي گزينه Open Original کليک کنيد.

[تصویر: 080.gif]

مشاهده مي‌کنيد که فايل ما به صورت يک عکس در يک صفحه جديد باز شده است. روي دکمه Close پنجره کنار صفحه کليک کنيد، تا فضاي بيشتري داشته باشيم.

[تصویر: 081.gif]


در ادامه به توضيح بيشتر بزرگنمايي مي‌پردازيم. همانطور که قبلاً گفتيم با کمک ليست بازشونده مشخص شده مي‌توانيد درصد بزرگنمايي را تعيين کنيد. در ادامه روش ديگري را بررسي مي‌کنيم. منوي View را باز کنيد.

[تصویر: 082.gif]


در ليست بازشده دو گزينه در اين زمينه مشاهده مي‌کنيد گزينه Full Screen که کليد ميانبر آن F5 مي‌باشد و فايل شما را به صورت کامل بدون هيچ پنجره يا نواري نمايش مي‌دهد. منوي فرعي Zoom را باز کنيد.

[تصویر: 083.gif]


در ليست باز شده يکسري گزينه مشاهده مي‌کنيد که مشابه همان ليست بازشونده نوار ابزار مي‌باشد. در اين حالت ما بزرگنمايي بيشتري مي‌خواهيم تا نوشته‌ها واضح‌تر باشد اما اگر بزرگنمايي 100% را انتخاب کنيد زيادي بزرگ خواهد بود براي وارد کردن درصد بزرگنمايي مورد نظر بر روي گزينه Zoom کليک کنيد.

[تصویر: 084.gif]


عدد 90 را تايپ کنيد.
بر روي دکمه OK کليک کنيد.


[تصویر: 085.gif]


براي مشاهده به صورت Full Screen در ادامه دکمه F5 صفحه کليد را فشار مي‌دهيم.
براي خروج از حالت Full Screen در ادامه دکمه Esc را فشار مي‌دهيم. براي اينکه راحت‌تر بتوانيد بر روي قسمت مورد نظر از صفحه‌کاري بزرگنمايي انجام دهيم، منوي View را باز کنيد.

[تصویر: 086.gif]


بر روي گزينه Pan & Zoom Window کليک کنيد.

[تصویر: 087.gif]


در سمت راست پنجره‌اي باز شده است که قسمت مشخص شده با کادر قرمز همان مکاني از تصوير مي‌باشد که در حال مشاهده آن هستيد‌. به اين نحو به راحتي متوجه مي‌شويد که در کدام قسمت صفحه‌کاري قرار داريد. بر روي دکمه Zoom In دو بار کليک کنيد.

[تصویر: 088.gif]


با جابه‌جايي Slider مشخص شده نيز مي‌توانيد درصد بزرگنمايي را تغيير دهيد، اگر روي يکي از رئوس مستطيل قرمز کليک کرده و Drag کنيد با تغيير اندازه مستطيل درصد بزرگنمايي نيز تغيير مي‌کند.

[تصویر: 089.gif]


با کليک در داخل کادر قرمز و Drag مي‌توانيد محدوده‌اي را که مشاهده مي‌کنيد به راحتي جابه‌جا کنيد.

[تصویر: 090.gif]


اکنون مشاهده مي‌کنيد که کادر و محدوده نمايش جابه‌جا شده‌اند. اگر ماوس را به کنار لبه‌هاي اين پنجره ببريد شکل آيکون ماوس به فلش دوسر تبديل مي‌شود در اين حالت با کليک و Drag مي‌توانيد اندازه پنجره را تغيير داده بزرگ يا کوچک کنيد.‌‌
در صورتيکه اين پنجره مزاحم شماست واضح است که به‌راحتي با کليک بر روي دکمه Close مي‌توانيد آن را ببنديد، ولي ديگر از اين پنجره به راحتي نمي‌توانيد استفاده کنيد و براي هر بار استفاده بايد از منوي View اين پنجره را باز کنيد.

[تصویر: 091.gif]


براي اينکه هم دسترسي به اين پنجره آسان باشد و هم فضاي کاري شما را اشغال نکند. بر روي دکمه مشخص شده کليک کنيد.

[تصویر: 092.gif]


اکنون اگر ماوس را بر روي عنوان اين پنجره ببريد اين پنجره باز مي‌شود و بعد از چند لحظه که ماوس خارج از محدوده پنجره باشد به طور خودکار بسته مي‌شود.
منوي View را باز کنيد.

[تصویر: 093.gif]


گزينه Shape Window براي مرئي يا نامرئي کردن پنجره Shapes در سمت چپ صفحه‌کاري مي‌باشد. بر روي گزينه Size & Position Window کليک کنيد.

[تصویر: 094.gif]


مشاهده مي‌کنيد که در گوشه پايين چپ صفحه پنجره‌اي باز شده که اندازه ، مختصات و درجه دوران شکل انتخاب شده را نمايش مي‌دهد. اين اطلاعات بسته به شکل انتخاب شده ممکن است کمتر يا بيشتر باشد. واضح است که ساير قابليتهاي اين پنجره مانند بسته شدن خودکار، دکمه Close و قابليت تغيير اندازه مانند پنجره قبلي مي‌باشد. براي اينکه اين پنجره فضاي کاري شما را اشغال نکند، بر روي دکمه مشخص شده کليک کنيد.

[تصویر: 095.gif]


منوي View را باز کنيد.
بر روي گزينه Drawing Explorer Window کليک کنيد.

[تصویر: 096.gif]


در اين پنجره مي‌توانيد به راحتي شکل مورد نظر را پيدا و انتخاب کنيد. بر روي علامت + گزينه Page1 کليک کنيد.

[تصویر: 097.gif]


بر روي علامت + گزينه Shapes کليک کنيد.

[تصویر: 098.gif]


مشاهده مي‌کنيد که در اينجا يک شکل بيشتر نداريم ولي در طرحهاي شلوغ با کمک اين پنجره به راحتي مي‌توانيد شکل مورد نظر را از داخل طرح ‌انتخاب کنيد. در يک نقطه خارج از پنجره کليک کنيد تا اين پنجره بسته شود.‌
همانطور که در ابتداي فصل گفتيم براي ايجاد يک فايل جديد، از منوي File مي‌توانيد گزينه New را انتخاب کنيد. ولي راه راحت‌تر استفاده از دکمه New نوار ابزار مي‌باشد. بر روي اين دکمه کليک کنيد.

[تصویر: 099.gif]


مشاهده مي‌کنيد که يک فايل جديد ايجاد شده است. ولي چون از هيچ دسته‌بندي و الگويي استفاده نکرده‌ايم، در قسمت Shapes هيچ الگويي نداريم که از آن کمک بگيريم و اينکه از کجا شروع کنيم بسيار سخت خواهد بود.‌ بر روي دکمه Close کليک کنيد.

[تصویر: 100.gif]

اين‌بار از دکمه New نوار ابزار استفاده مي‌کنيم، ولي روي دکمه مثلثي کنار آن کليک کنيد.

[تصویر: 101.gif]


مشاهده مي‌کنيد که در ليست بازشده همان دسته‌بندي‌ها قرار دارد. در هنگام ايجاد يک فايل ابتدا بايد بدانيد که از کدام دسته‌بندي مي‌خواهيد استفاده کنيد.‌ در ادامه مي‌خواهيم طرح داخلي يک دفتر را ايجاد کنيم.‌ بر روي گزينه Maps and Floor Plans (Metric) کليک کنيد.

[تصویر: 102.gif]


بر روي گزينه Floor Plan (Metric) کليک کنيد.

[تصویر: 103.gif]


اکنون در قسمت Shape برگه‌هايي را مشاهده مي‌کنيد. در برگه فعال الگوهاي مختلفي براي اتاق را مشاهده مي‌کنيد. با کليک و Drag مي‌توانيد هر الگو را در جاي مورد نظر خود در صفحه‌کاري قرار دهيد. در اين قسمت انواع ديوار و پنجره را مشاهده مي‌کنيد.
اکنون انواع درها را مشاهده مي‌کنيد. براي مشاهده ساير الگوها بر روي برگه Point Of Interest کليک کنيد.‌

[تصویر: 104.gif]


ممکن است در جايي از طرحتان علامات مشخصه‌‌اي بگذاريد. با کمک اين آيکونها اين کار را به راحتي مي‌توانيد انجام دهيد. به همين نحو به راحتي مي‌توانيد هر شئ مورد نظر را جستجو کنيد و فقط آنرا در صفحه‌کاري در جاي مناسب قرار دهيد.‌
روي دکمه Close نرم‌افزار کليک کنيد تا از محيط نرم‌افزار خارج شويم.‌

[تصویر: 105.gif]


شما اكنون در پايان اين بخش هستيد.
توجه کنید که شما میتواند آموزش Visio 2007 را به همراه چند بخش آموزشی دیگر که بصورت شبیه سازی شده و تعاملی درس داده شده است و رایگان نیز میباشد از لینک آموزش Visio دانلود کنید.

دانلود نرم افزار آموزشی
دانلود مستقیم - شبیه سازی شده - تعاملی - تصویری
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-11-2021, 10:13 PM
ارسال: #2
RE: آموزش تصویری Visio 2007 قسمت 1
If you want to know more about it then you can visit our website https://sites.google.com/view/https-disn...mbegin/and take advantage of it. Click Here for the DisneyPlus.com Login: Sign In to Disney+ If you’ve been using Disney Plus on your iPhone or Samsung TV but now want to use it on your TV, then you need to know the https://sites.google.com/site/sitecomact...s-combegin page. https://sites.google.com/view/www-hbogo-com-activate/ - Are you facing any problem to activate HBO Go on Roku or other device just follow simple steps to activate.It provides a wider range of streaming channels and videos which users can choose according to their current moods. Download the HBO Max on your device to experience excellent sound and video quality of unlimited movies, shows and much more with https://sites.google.com/a/barenot.com/h...activate/.

The process to get the HBO MAX activation code is to first open your web browser and go to https://sites.google.com/view/hbogo-hbogocomactivate/ and your hbo max account by registered email ID.Open https://sites.google.com/view/comhbogocomactivate/ on your Mac/PC/mobile device. Download and install HBO MAX on your smart tv.HBO Max offers TV shows, blockbuster movies, and new Max Originals to its users. Visit https://sites.google.com/a/hbomax.com-tv...mtvsignin/ and choose your subscription plan and start streaming with hbo max. Go to https://sites.google.com/a/hbomax.com-tv...mtvsignin/ and follow the simple procedure to create an account for hbomax. Hbo max is easy to setup and connect with your smart tv. To know more details about hbo max setup and sign up visit its official website: https://sites.google.com/a/hbomax.com-tv...eaming-tv/ and complete the steps for setup.

Using a Canon printer service phone, you can get a full installation of the https://sites.google.com/view/ijcononcomsetup/ and go to the installed Canon printer to download thehttps://sites.google.com/view/startcanon-com-ijsetup/ .To get more and more information, visit our website https://sites.google.com/view/urlcanonijsetup/ and get the information according to convenience.Download the Canon printer from https://sites.google.com/a/canon.com-ijs...-ij-setup/ and set it up on your device. Canon printers are all in one printer that facilitates print, copy and scan. And to download Canon ijsetup printer drivers you can visit our website https://sites.google.com/view/https-wwwcanoncomijsetup .

Canon printers are designed for personal and business use. To learn more about Canon printers, visit our website https://sites.google.com/site/canonsetupijsetup/ and take advantage.The Canon printer enhances scan functionality, and includes a robust security feature set. Using a Canon printer service phone, you can get a full installation of the https://sites.google.com/site/canonsetupijsetup/and go to the installed Canon printer to download the ij.start.canon To get more and more information, visit our website https://sites.google.com/ijstartij.com/startij/ and get the information according to convenience .Canon printer is the best printer out of all printers. Which allows for the best print, copy and scan. Canon printers are designed for personal as well as commercial use. You can visit the https://sites.google.com/a/ijstartij.com/canon/blog website to download the https://sites.google.com/site/ijstartcan...canon/.For more information visit our website

Using a Canon printer service phone, you can get a full installation of the https://sites.google.com/view/url-ijstartcanon and go to the installed Canon printer to download the https://sites.google.com/view/ijstartcanonn/.To get more and more information, visit our website https://sites.google.com/view/ij-startcanonsetup and get the information according to convenience .Canon.Com ijsetup will manual you https://ij-start-canon-ijcanon.sitey.me/ to Install Canon printer brand new updated drivers, for Canon printer setup you could additionally visit.If we talk about printers the first https://sites.google.com/view/site-canon-printer-setup/ name comes in our thoughts is Canon printer, on this internet site we will inform you a way to setup & deploy your canon printer with little information approximately computers.Download from and setup on your device.https://sites.google.com/site/setupcanonprintersetup/ Canon printers are all in one printer that facilitates print, copy and scan. The canon printers are designed for personal as well as business use.

Canon.Com ijsetup will manual you https://sites.google.com/view/www-canonprintersetup/ to Install Canon printer brand new updated drivers, for Canon printer setup you could additionally visit.If we talk about printers the first https://sites.google.com/a/canon.com-ijs...ma-mg2522/ name comes in our thoughts is Canon printer, on this internet site we will inform you a way to setup & deploy your canon printer with little information approximately computers.Download from and setup on your device.https://sites.google.com/view/install-canonprinterdrivers/ Canon printers are all in one printer that facilitates print, copy and scan. The canon printers are designed for personal as well as business use.Canon printer that can be downloaded https://sites.google.com/site/installdri...onprinter/ via canon.comijsetup page is the best wireless printer that you can connect to your device and print data smoothly.You can visit the https://sites.google.com/view/https-canonprinterdrivers website to get information about Canon Multifunction Printers, Canon Printers Dealers, Retailers, Stores and Distributors.

Download the driver or software for the printer scanner. To install your additional Canon driver or software, go to the https://sites.google.com/view/site-canon...r-drivers/ link and follow the steps on it. To get more information about it, visit our website https://sites.google.com/view/wwwcanon-printer-drivers/ and enjoy.The Canon printer enhances scan functionality, and includes a robust security feature set. Using a Canon printer service phone, you can get a full installation of the https://sites.google.com/view/url-canonprinterdrivers/ and go to the installed Canon printer to download the Canon Printer Drivers .To get more and more information, visit our website and get the information according to convenience .To setup and download the Hp priter driver software, visit our website https://sites.google.com/a/printer123hp.com/setup/. The 123 hp setup HP printer makes printing hassle-free and easy. Install the hp printer on your Windows or Mac computer and install the drivers via https://sites.google.com/a/printer123hp....tup-123hp/ For more information, contact our team at 123.hp.com/setup. We are always available to help you.

To setup and install your 123 HP printer go to https://sites.google.com/a/123phsetup.co...ll/blogfor mac . For installation of drivers, seek help immediately from the website 123.hp.com/setup. We’ll help you download the right HP printer software and drivers. Be sure to install cartridges, load paper and power on the printer. Download the https://sites.google.com/view/123-hpc0msetup/ to get the recommended software for your printer.HP printers offer high-quality printing documents with high speed and have become an integral requirement of our personal as well as professional life. Hp printer is an affordable home printer that generates extraordinary quality documents and photos. The steps to download and install a hp printer driver are here at https://sites.google.com/view/hpprintersetup-hp/ Go-ahead to get your hp printer setup now.HP printers are best known for their high-quality printing. These printers are the most trusted and useful printer brand that helps the users to enjoy high-quality printing and installation facility. Get your HP Printer connected with your device and download the setup from https://sites.google.com/view/site-hp-printer-setup/ and learn how to install it.The Amazon My TV Code program requires the customer to have an Amazon account and a streaming device or TV.https://sites.google.com/amazon-mytv.com/amazonmytv Amazon Prime Video is available on almost all streaming devices like Roku, Amazon Fire TV, Chromecast.

People's media needs can be met through the Amazon Prime platform. Amazon Prime is a subscription service, which can be subscribed by going to the link https://sites.google.com/view/amazon-com-mytv/. Prime video is a subscription service that caters to the media needs of people through the https://sites.google.com/site/mytvprimeamazoncode/ platform.The Amazon Prime Activation Code is a six digit alphanumeric code that can be found on your TV screen when you click on “Register” on https://sites.google.com/site/myamazoncodemytv/.Amazon prime paid for online streaming services used at https://sites.google.com/site/mytvprimea...azon-prime Gives users access to a variety of services such as instant delivery.Search for “Amazon” to find the https://sites.google.com/site/primevideo...ctivation/ app.Get more information

Amazon Prime vedio through https://sites.google.com/site/downloadpr...omputer/is accessible to owners of streaming platforms and devices like Chromecast, Fire TV, Amazon TV, and Roku, among others.If you eagerly wanted to know what is https://sites.google.com/site/amazonprimemytvcodecom/ then the answer is amazing. It is more than a fast delivery option. Amazon Prime is a subscription service provided by the https://sites.google.com/amazon-mytv.com...azonprime/ with unlimited entertainment with lots of other benefits.Enter the link https://sites.google.com/view/xfinityaut...omxfinity/ on your browser.Go to https://sites.google.com/site/enterxfini...tioncodes/ from any other device such as mobile phone, tablet or desktop. From the web browser, enter the six-digit xfinity stream authorized code provided to the Roku device.

xfinity.com/authorize and be able to troubleshoot your issue.You can pay your credit card or your bills through the Xfinity My Account app and customize your device issue, WiFi network name and password by visiting https://sites.google.com/site/wwwxfinity...horize/.To get help for any kind of problem, you can use this https://sites.google.com/site/xfinityaut...omputer.Ms Office suite offers a wide https://sites.google.com/a/mfoffice.com/...t365setup/ selection of products but to access a licensed version, you must have Office product key.After you exceed the free trial period, it becomes mandatory to purchase an Office setup product key. Get office setup hereoffice setup is the best software https://sites.google.com/a/mfoffice.com/...com-setup/ which is widely used in globe .It is a powerful service that helps you unleash your best ideas , get things done, and stay connected on the go.for more details visit:Well ordered guide how to download,https://sites.google.com/view/microsft365setuplicensekey/ install and initiate your MS Office 365, Office 2016,etc. on any gadget. In the event that you have discover any issue in making your Office account, at that point visit this site certainly causes you.

Microsoft Office suite contains reliably used https://sites.google.com/view/www-microsoft365comsetup/ ventures and organizations. The most used tasks of Microsoft Office are Word, a word taking care of program, Excel, a spreadsheet program, PowerPoint, a presentation maker, and Access, a database application.Microsoft Office Setup is the complete suite https://sites.google.com/view/install-mi...-com-setup of Microsoft limit programming as it joins a variety of jobs, servers, and affiliations like PowerPoint, Excel, Word, Outlook, Publisher, OneNote, and Access. Microsoft Office Setup is the complete Microsoft365.com/setup bundle of Microsoft programs as it takes to the a variety of jobs, servers, and affiliations like PowerPoint, Excel, Wo, Outlook, Publisher, OneNote, and Access.You will still log on with your usual MIT staff username and password, but in addition to that, you will be asked to confirm login via the Microsoft MFA App. This guide explains how you would register your mobile phone, download the Microsoft MFA APP to log on externally going forward from https://sites.google.com/a/mfoffice.com/...Activating https://sites.google.com/view/aka-msmfa-setup/ to protect your identity is very important. If someone gets access to your mailbox this person can also misuse your identity. But important is not only to protect your mailbox but also your Google Account, your Facebook, PayPal and other important accounts you use.Please go through this https://sites.google.com/a/mfoffice.com/akams-mfasetup/ and get all the details you need to know about Microsoft multi factor authentication setup (MFA Setup).

Setup mfa and get complete security. If you still face troubles while enabling MFA on Office 365, then visit https://sites.google.com/view/aka-ms-mfa-setup/ and follow the steps for setting up Multi-Factor Authentication in Office 365.Enable MFA on Office 365 admin site by going to the Microsoft Admin Portal, and then click the “Active users” option. After that choose “More” and then you will get the option of “Multifactor Authentication setup”. Setup mfa there and get complete security. If you still face troubles while enabling MFA on Office 365, then visit https://sites.google.com/a/mfoffice.com/akamsmfasetup/ and follow the steps for setting up Multi-Factor Authentication in Office 365.You will still log on with your usual MIT staff username and password, but in addition to that, you will be asked to confirm login via the Microsoft MFA App. This guide explains how you would register your mobile phone, download the Microsoft MFA APP to log on externally going forward from https://sites.google.com/view/aka-mfa-setup/.Activating https://sites.google.com/site/httpauthor...s-mfasetup to protect your identity is very important. If someone gets access to your mailbox this person can also misuse your identity. But important is not only to protect your mailbox but also your Google Account, your Facebook, PayPal and other important accounts you use.netgear router login - NETGEAR has its own service of websites,https://sites.google.com/view/netgearrouter-login-setup/ i.e., routerlogin.com and https://sites.google.com/view/www-router-login-net/. sites will work particularly only when accessed from NETGEAR routers. These websites allow users to access their consoles by username rather than IP addresses.For more information, visit our website.Bet 365 is an international betting company and one of the oldest online resources created for betting. To access the https://sites.google.com/view/wwwbet365login/ page, if you are new, you need to know more about Bet 365's bet account. You can visit our website " bet365 login" to get more information about Bet365 and access the bet365 login page.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-31-2021, 02:49 PM
ارسال: #3
RE: آموزش تصویری Visio 2007 قسمت 1
Disney Plus is one of the most popular streaming services in the world right now. You can go to and activate your disneyplus.com/begin for watching TV shows and movie ,you can also play games. you can also to watch disney channel With which you can watch full episodes of your favorite Disney Junior and Disney XD shows visit disneyplus.com/begin .Let's activate and enjoy it. With which you can watch full episodes of your favorite Disney Junior and Disney XD shows, on the Disney Channel. Apart from watching movies, video clips, you can also play games.Here’s How to Use disneyplus.com/begin . If you want to know more about it then you can visit our website disneyplus.com/begin and take advantage of it. Click Here for the disneyplus.com/begin : Sign In to Disney+ If you’ve been using Disney Plus on your iPhone or Samsung TV but now want to use it on your TV, then you need to know the page. Thankfully, it’s super easy to get to, and I’ve got all the details for you below.

HBO Max is a stand-alone streaming hbomax.com/tvsignin platform that bundles all of HBO together with even more TV favorites, blockbuster movies, and new Max Originals for everyone in the family.HBO together with even more TV hbomax.com/tvsignin favorites, blockbuster movies, and new Max Originals for everyone in the family.Visit the principle hobmax official site hbomax.com/tvsignin and enter 8 digit activation code at the enactment interaction. Client can initiate HBOMax one the accompanying contraptions like brilliant television, Apple TV, roku, playstation, xbox and other streaming media players. Right when you sign in to hbomax application on keen television or other contraption, your device shows 8 digit code. This is the hbomax initiation code which is used to sign in hbomax.com/tvsignin .Amazon Prime TV, and MyTV code. To register your device on the Amazon website you go to our website amazon.com/mytv and enter the given code. The program requires the customer to have an Amazon account and a streaming device or TV.

Download the McAfee antivirus key to protect your device from being spoiled by the harmful viruses as it starts finding the way to remove them from the device as soon as possible.If you have code, you enter mcafee activation code mcafee.com/activate and if you have any problems redeeming your activation code, you can contact our team through this website and get the information Can. For more information, you can visit our website mcafee.com/activate and enjoy.Install and launch Fox News Channel on your Roku device. · Select "Settings" from the left-hand menu on the channel's home screen, then select "Log In Provider".visit our website Foxnews.com/connect .Login to manage your AT&T Wireless, DIRECTV, U-verse, Internet or Home Phone services. View or pay your bill, check usage, change plans or packages .by visit our site Att.com/pay .Start the Sygic GPS Navigation app · Go to Menu → Sygic Store → Activate license → Activate product code, and enter your code .Sygic GPS Navigation for Android. Free app with option to, Cockpit, Dashcam, etc. You can activate these in the Sygic.com/activate by logging in through its main menu.

you get the eligibility to enjoy the multi-faceted benefits that Robinhood has to offer to its users. However, to be a part of Robinhood and get your hands on its products such as Stocks & Funds, Gold, etc. you are required to create a profile and then complete the Robinhood login login process. Once you create the profile, you just need to complete the Robinhood login process at the Robinhood login portal and you are good to get started.Canon.com ijsetup is the online way to setup canon printer wirelessly,ij.start canon Scan Utility gets installed along with the printer driver.Get started with your new printer by downloading the software.We Support you for 123 hp com Setup 123.hp.com/setup Network Printer Connection which can be done by either USB or Wireless Connection.The Canon, the famous brand has everything in it's variety starting from their cameras, to cinematography solutions to the scanner as well as printers – each single thing has its own specific productivity.Download from Canon.com/ijsetup and setup on your device. Canon printers are all in one printer that facilitates print, copy and scan. The canon printers are designed for personal as well as business use.Sprint.com/activate - Sprint is a telecommunications company that is known for offering wireless services as well as internet services. Sprint is the fourth-largest mobile network operator in the United States. Moreover, Sprint also offers messaging, wireless voice, and broadband services through various subsidiaries.visit our site : Sprint.com/activate .

pbs.org/activate to activate the PBS channel on Roku, Open the PBS channel on your Roku device and select the "Activate" links,and activate pbs.org/activate on your roku device.Watch the latest episodes of your favorite Paramount Network shows, plus full seasons of select series and exclusive content. Sign in with your TV provider for full access.To access the Paramount Network channel on your favorite smart digital device,you will first need to activate Paramountnetwork.com/activate on that device.On the ABC television network ,you can watch all the episodes of your favorite TV shows .you can also enjoy live TV on the ABC network and get access to GMA,late night news,you can access ABC network throught your favorite digital players such as Amazon Fire TV,Roku,Andoried,Apple TV ,etc. To access the ABC channel on your favorite smart digital device,you will first need to activate abc.com/activate on that device.aol mail login is an American web portal and online service provider based in New York City. works best with the latest versions of the browsers. You're using an outdated or unsupported browser and some AOL features may not work properly. AOL latest headlines, entertainment, sports, articles for business, health and world news.

aol mail login is an American web portal and online service provider based in New York City. works best with the latest versions of the browsers. You're using an outdated or unsupported browser and some AOL features may not work properly. AOL latest headlines, entertainment, sports, articles for business, health and world news.Norton Security is an advanced computer software security program launched by Product Key for Norton Setup Symantec. It works with various operating systems such as Microsoft Windows, Android, Mac and iOS. To download Norton Antivirus Security, click on the given link and for more information visit our website Norton.com/setup . Norton is the best security antivirus.norton provides you with step guide for product key download and installation of norton antivirus.To log in to Xero, go to the Xero login screen. To log in to Xero Central, click Login at the top of any Xero Central page. Enter your email address and password, then click Log in. If you use MFA, follow the steps in Xero to authenticate your login.To login to the Netsuit login system go to NetSuite.com. In the upper right-hand side of the screen, click log in to access the login screen. Enter your work email address and password ,We’re happy to help decode it for you so that you can simply and swiftly experience the many benefits of NetSuite.aol mail login is an American web portal and online service provider based in New York City. works best with the latest versions of the browsers. You're using an outdated or unsupported browser and some AOL features may not work properly. AOL latest headlines, entertainment, sports, articles for business, health and world news.

aol mail login is an American web portal and online service provider based in New York City. works best with the latest versions of the browsers. You're using an outdated or unsupported browser and some AOL features may not work properly. AOL latest headlines, entertainment, sports, articles for business, health and world news.Amazon Prime TV, and MyTV code. To register your device on the Amazon website you go to our website amazon.com/mytv and enter the given code. The program requires the customer to have an Amazon account and a streaming device or TV.Amazon Prime TV, and MyTV code. To register your device on the Amazon website you go to our website amazon.com/mytv and enter the given code. The program requires the customer to have an Amazon account and a streaming device or TV.Amazon Prime TV, and MyTV code. To register your device on the Amazon website you go to our website amazon.com/mytv and enter the given code. The program requires the customer to have an Amazon account and a streaming device or TV.Amazon Prime TV, and MyTV code. To register your device on the Amazon website you go to our website Amazon.com/redeem and enter the given code. The program requires the customer to have an Amazon account and a streaming device or TV.

The Discovery Go subscription also includes Animal Planet, TLC, Velocity, Discovery life, Destination America, American heroes, Investigation Discovery and a lot more. VisitDiscovery.com/activate to activate your channel and never miss out on the shows which push mankind.If you are a new subscriber, you can redeem your gift card, voucher or promo code by visiting Discoveryplus.com/redeem , entering your code and following the step-by-step instructions.discoveryplus.com/activate - is one of the most popular streaming services in the world right now. With the entire catalogue of Disney classics available, plus new favorites like Hamilton and exclusives like Muppets Now, it’s not hard to see why. But when it comes to technology, sometimes you need a little help to get going. One of the issues people are seeing now is a message prompt telling them to go to DisneyPlus.com/Begin or DisneyPlus.com/Start. Here is what to do if you see that message on your screen.How to connect printer to wifi ,Click the Start button on your Windows PC, then click Control Panel then Devices and Printers.Click Add a printer.In the Add Printer wizard, click Add a network, wireless or Bluetooth printer.aol mail login is an American web portal and online service provider based in New York City. works best with the latest versions of the browsers. You're using an outdated or unsupported browser and some AOL features may not work properly. AOL latest headlines, entertainment, sports, articles for business, health and world news.The Discovery Go subscription also includes Animal Planet, TLC, Velocity, Discovery life, Destination America, American heroes, Investigation Discovery and a lot more. Visit Discovery.com/activate to activate your channel and never miss out on the shows which push mankind.

If you are a new subscriber, you can redeem your gift card, voucher or promo code by visiting Discoveryplus.com/redeem , entering your code and following the step-by-step instructions.Disneyplus.com/start - is one of the most popular streaming services in the world right now. With the entire catalogue of Disney classics available, plus new favorites like Hamilton and exclusives like Muppets Now, it’s not hard to see why. But when it comes to technology, sometimes you need a little help to get going. One of the issues people are seeing now is a message prompt telling them to go to DisneyPlus.com/Begin or DisneyPlus.com/Start. Here is what to do if you see that message on your screen.Redeem a gift card for V-Bucks to use in Fortnite on any supported device! To use a gift card you must have a valid Epic Account, download Fortnite on a compatible device, and accept the applicable terms and user agreement. Review your device maker’s terms for any additional requirements to play Fortnite (e.g., subscriptions, additional fees). VisitFortnite.com/vbukscard to read the full terms before purchasing. Turobotax.ca/download is really a tax free preparation software that coaches you to process and file your earnings in the appropriate method. This program is readily available for both federal and state tax returns. Yet before by using this software in your apparatus, the TurboTax login procedure is crucial.Redeem a gift card for V-Bucks to use in Fortnite on any supported device! To use a gift card you must have a valid Epic Account, download Fortnite.com/vbuckscard on a compatible device, and accept the applicable terms and user agreement. Review your device maker’s terms for any additional requirements to play Fortnite (e.g., subscriptions, additional fees). Visit fortnite.com/vbuckscardterms to read the full terms before purchasing.Redeem a gift card for V-Bucks to use in Fortnite on any supported device! To use a gift card you must have a valid Epic Account, download Fortnite on a compatible device, and accept the applicable terms and user agreement. Review your device maker’s terms for any additional requirements to play Fortnite (e.g., subscriptions, additional fees). Visit Fortnite.com/vbuckscard to read the full terms before purchasing.

TaxAct login is an online tax prep company where you can prepare and file your tax return yourself. Like most online tax software, there are different packages that cover specific tax forms .When you first initiate the tax filing process with TaxAct login, you will be guided through a series of questions. You'll be asked if you have children, run a business, own a home, have student loans, and more.FreeTaxUSA is one of the fastest-growing tax planning services in the space.it’s dedicated to creating a budget-friendly service without sacrificing quality.Freetaxusa login supports all major tax forms. This means that on top of Form 1040, you can report investment income, rental property income and homeownership information. You can file with the Free Edition if you’re self-employed and you can also use it with all filing statuses.Navigate to Activate.fox.com using a web browser on your mobile device, laptop, tablet, or PC.Enter the code that was provided on your connected device.Your will then prompt you to sign in with your TV provider credentials on your connected device.Navigate to Activate.fox.coms using a web browser on your mobile device, laptop, tablet, or PC.Enter the code that was provided on your connected device.Your will then prompt you to sign in with your TV provider credentials on your connected device.Navigate to Activate.fox.com using a web browser on your mobile device, laptop, tablet, or PC.Enter the code that was provided on your connected device.Your will then prompt you to sign in with your TV provider credentials on your connected device.

Online Activation: Log into your USAA online account and select the “Activate Card” link. The website on which you need to complete this process is usaa.com/activate USAA activate.To accomplish this task, you need to have a usaa login account that can be easily created at its online portal.Online Activation: Log into your USAA online account and select the “Activate Card” link. The website on which you need to complete this process is usaa.com/activate USAA activate.To accomplish this task, you need to have a usaa login account that can be easily created at its online portal.Online Activation: Log into your USAA online account and select the “Activate Card” link. The website on which you need to complete this process is usaa.com/activate USAA activate.To accomplish this task, you need to have a usaa login account that can be easily created at its online portal.WhatsApp is one of the top messaging apps for Android devices. Because of popularity and market demand, WhatsApp has released a PC version called “Web.whatsapp” which comes in a little twist. Instead of setting up and using WhatsApp for computer separately, it requires only QR code scanning to login and use. Here we have shared every detail about how to download web.whatsapp.com app for PC along with scanning and activating tutorials.Web.whatsapp allows you to send and receive your WhatsApp chat & messages online on your Tablet or Desktop PC. WhatsApp Web is the PC version of Whatsapp Messenger which is based on a desktop browser. Also, there is no other account required to use the web version of WhatsApp, your Phone’s account opens on Computer PC.WhatsApp Web allows you to send and receive WhatsApp messages online on your Desktop PC or Tablet. WhatsApp Web is the browser-based PC client of WhatsApp messenger. It is not another account but the same account on a web browser and you are simply accessing the same account on these two devices.Web.whatsapp allows you to send and receive your WhatsApp chat & messages online on your Tablet or Desktop PC. WhatsApp Web is the PC version of Whatsapp Messenger which is based on a desktop browser. Also, there is no other account required to use the web version of WhatsApp, your Phone’s account opens on Computer PC.

HBO Max is a stand-alone streaming platform that bundles all ofHbomax.com/tvsignin together with even more TV favorites, blockbuster movies, and new Max Originals for everyone in the family.DisneyPlus.com/Begin - is one of the most popular streaming services in the world right now. With the entire catalogue of Disney classics available, plus new favorites like Hamilton and exclusives like Muppets Now, it’s not hard to see why. But when it comes to technology, sometimes you need a little help to get going. One of the issues people are seeing now is a message prompt telling them to go to DisneyPlus.com/Begin or DisneyPlus.com/Start. Here is what to do if you see that message on your screen.Go to installturbotax.com to sign in or create an account, and then enter your activation code (even if you've already started your taxes for tax year 2020, you'll still need to activate the code). Select Continue and then select your state.Download install turbotax with license code desktop tax preparation software and do your taxes on your computer. Choose from Product activation required via Internet.Get your pay up to 2 days before payday with ASAP Direct Deposit!* Learn More Activate.turbotax.com · ACTIVATE CARD. installturbotax.com Track your refund. No Matter How Complicated, We Have You Covered. The simple, easy, and 100% accurate way to file taxes online.

Hbogo provides its users a wide range of videos at very reasonable prices. Watch your favorite movies, tv shows and much more anytime with HBOGO. visit Hbogo.com/activate and activate hbogo on your apple tv to start watching movies. Go to Turbotax.ca/download to sign in or create an account, and then enter your activation code (even if you've already started your taxes for tax year 2020, you'll still need to activate the code). Select Continue and then select your state.Download TurboTax desktop tax preparation software and do your taxes on your computer.Login to your H&R Block or MyBlock account anytime to securely access your tax information. Once you sign-in, check the status of your tax refund,Forgot Username/Password? If you're not on the Sign in screen yet, go to h&r block download software already paid , use the Profile icon in the upper right-hand.To activate your hulu activation code for tv. Enter Hulu Activation Code from Hulu.com/activate and click Activate. Follow the instruction on the mentioned on the screen and complete the activation process. After complete all the steps, you will get the message ‘You are all set up’. Now you can use it for watching your favourite shows and videos. Watch tv shows and movies online .Let's DisneyPlus.com/Begin activate and enjoy it. With which you can watch full episodes of your favorite Disney Junior and Disney XD shows, on the Disney Channel. Apart from watching movies, video clips, you can also play games.Here’s How to Use DisneyPlus.com/Begin.

HBO Max is a stand-alone streaming platform that bundles all of HBO together with even more TV favorites, blockbuster movies, hbomax.com/tvsignin and new Max Originals for everyone in the family.If you want to take full advantage of your Amazon Prime account please link it to your TV and thank us later. Simply head on over to amazon.com/mytv . Amazon Prime is a subscription service that caters to the media needs of people through the Amazon Prime platform. Amazon.com/mytv Notifies visitors about topics such as Register TV, Amazon Prime TV and MyTV code.If you want to protect your devices from harmful data, go to McAfee activate 25 digit code and download mcafee antivirus.Install mcafee product without any hassle. We provide best installation service ,It protect against virus ,click here www.mcafee.com/activate for more details.Protect your PC from virus, spam, spyware, and malware. McAfee provides the latest antivirus software, spyware removal and internet security for your home or home office.We provide best installation service for other information visit our website mcafee.com/activate by click here mcafee.com/activate and enjoy it.

If you want to take full advantage of your Amazon Prime account please link it to your TV and thank us later. Simply head on over to Amazon.com/code . Amazon Prime is a subscription service that caters to the media needs of people through the Amazon Prime platform. Amazon.com/code Notifies visitors about topics such as Register TV, Amazon Prime TV and MyTV code. To register your device on the Amazon website you go to our website Amazon.com/code and enter the given code.The Canon, the famous brand has everything in it's variety starting from their cameras, to cinematography solutions to the scanner as well as printers – each single thing has its own specific productivity.Download from Canon.com/ijsetup and setup on your device. Canon printers are all in one printer that facilitates print, copy and scan. The Canon.com/ijsetup are designed for personal as well as business use.

website to setup your printer. Get started withyour new printer by downloading the software.We Support you for www.123.hp.com/setup Network Printer Connection which can be done by either USB or Wireless Connection.website to www.123.hp.com/setup get started with your new printer by downloading the software.You will be able to connect the printer to a network and print across devices.DisneyPlus.com/Begin - is one of the most popular streaming services in the world right now. With the entire catalogue of Disney classics available, plus new favorites like Hamilton and exclusives like Muppets Now, it’s not hard to see why. But when it comes to technology, sometimes you need a little help to get going.amazon.com/mytv is the official Uniform Resource Locator from you can easily stream to exclusive amazon originals as well as popular movies, TV shows. Watch anytime, anywhere. Amazon Prime is only accessible to only premium based members and have already subscribed for the Amazon Prime Account.If you want to protect your devices from harmful data, go to and download mcafee antivirus.Install mcafee product without any hassle. We provide best installation service ,It protect against virus ,click here mcafee.com/activate for more details.

Norton Security Standard can protect only one system. Enter norton product key at norton.com . other way enter the Norton Setup Product Key. You can visit Norton's site to learn more about norton.com/setup and to compare them.Go to and if you're not already signed in, select Sign in. Sign in with the account you associated with this version of Office.Through office setup you can download, install and download app office.com/setup . create a Ms office account to manage and office 2019 subscription.Webroot SecureAnywhere Antivirus is a powerful antivirus, designed to fight malaria and other threats. You can protect your computer, PC, and other devices from malware, viruses, spyware, etc. You can download, install and install webroot via webroot.com/safe . website to setup your printer. Get started withyour new printer by downloading the software.We Support you for 123 hp com Setup NetworkPrinter Connection which can be done by either USB or Wireless Connection.www.123.hp.com/setup website to setup your printer get started with your new printer by downloading the software.The Canon, the famous brand has everything in it's variety starting from their cameras, to cinematography solutions to the scanner as well as printers – each single thing has its own specific productivity.Download from Canon.com/ijsetup and setup on your device.

The Canon, the famous brand has everything in it's variety starting from their cameras, to cinematography solutions to the scanner as well as printers – each single thing has its own specific productivity.Download from Canon.com/ijsetup and setup on your device. Canon printers are all in one printer that facilitates print, copy and scan. The canon printers are designed for personal as well as business use.website to setup your printer. Get started withyour new printer by downloading the software.We Support you for www.123.hp.com/setup Network Printer Connection which can be done by either USB or Wireless Connection.website to setup your printer get started with your new printer by downloading the software.You will be able to connect the printer to a network and print across devices.The Canon, the famous brand has everything in it's variety starting from their cameras, to cinematography solutions to the scanner as well as printers – each single thing has its own specific productivity.Download from Canon.com/ijsetup and setup on your device. Canon printers are all in one printer that facilitates print, copy and scan. The canon printers are designed for personal as well as business use.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان


دانلود نرم افزار آموزشی برای ویندوز
دانلود نرم افزار آموزشی برای اندروید