ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش تصویری SQL Server 2008 قسمت 1
09-26-2013, 07:11 PM
ارسال: #4
RE: آموزش تصویری SQL Server 2008 قسمت 1
سلام و عرض ادب
و تشکر بخاطر این اموزشهای فوق العاده بخصوص نرم افزار های اموزشی انیاک که خیلی فوق العاده هستند اما در سطوح بالا اموزش داده شده و برای مبتدیان چندان کاربردی نداره و به همین خاطر میخوام خواهش کنم چندتا اموزش که در زیر اشاره میکنم رو برای تکمیل پروژه های اموزشی انیاک بزارید تا مبتدیان هم بتونن ازشون بهره ببرند :
اگه ممکنه در چند خط و خیلی مختصر توضیح بدین که ایا میشه برای رسم table و جدول بجای استفاده از sql server بجاش از ویژآل استادیو استفاده کرد یا نه ؟
تا جایی که من میدنم میشه این کار رو در ویژآل استادیو هم انجام داد اما چرا از sql server استفاده میکنند
بطور کلی اگر ممکنه یه توضیح بدهید که کار و وظیفه اصلی sql server در طراحی وب سایتها یا وب اپلیکیشن ها چیه و دقیقا چکاری رو انجام میده ؟
من نرم افزار اموزشی رو هم از شما دانلود و با خرید کد فعالسازی الان فعالش کردم اما اصلا توضیح نمیده که وظیف که وظیفه sql server چیه ؟
در ضمن ممنون میشم اگر یه توضیح و اموزش هم در مورد طراحی فرم های ثبت نام و لاگین برای یه وب سایت بصورت کلی بزارید که البته با زبان ASP.NET و تحت پروژه وب اپلیکیشن باشه ؟
و نهایتا هم چونگی برقرار ارتباط بین فرم ثبت نام طراحی شده با سرور رو توضیح بدهید .
در ضمن من الان بخاطر اموزش که خریدم خود SQL server enterprise 2012 رو هم نصب کردم و فکر میکنم امکان اجرای فرم های ثبت نام رو الان رو سیستمم بصورت مجازی اماده کرده ام
با تشکر و ارزوی توفیق برای شما اساتید بزرگوار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: آموزش تصویری SQL Server 2008 قسمت 1 - amator1 - 09-26-2013 07:11 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

دانلود نرم افزار آموزشی برای ویندوز
دانلود نرم افزار آموزشی برای اندروید