ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش فتوشاپ - 1
09-07-2011, 10:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-07-2011 11:15 PM، توسط learninweb.)
ارسال: #1
آموزش فتوشاپ - 1
اين متن بصورت خودکار ترجمه شده است براي آموزش فتوشاپ بر روي لينک آموزش فتوشاپ کليک کنيد تا نرم افزار آموزش فتوشاپ را بصورت فارسي شبيه سازي شده تعاملي و تصويري با لينک مستقيم دانلود کنيد

فتوشاپ از ويکيپديا ، دانشنامه آزاد "فتوشاپ" تغييرمسير اينجا. براي ديگر کاربردها فتوشاپ (ابهامزدايي) را ببينيد. فتوشاپ فتوشاپ CS5 X64 در حال اجرا بر روي ويندوز 7 X64 توسعهدهنده (ها) ادوبي آزادي پايدار CS5 (12.1 ، 12.0.4) 3 ، 2011 ؛ 4 ماه قبل [1] نوشته شده در C + + [2] سيستم عامل ويندوز 98 + بستر هاي نرم افزاري سيستم عامل Mac OS X ، ويندوز مايکروسافت در 27 زبان مختلف نوع شطرنجي گرافيک ويرايشگر نرم افزار مجوز اختصاصي وب سايت adobe.com / فتوشاپ فتوشاپ گرافيک برنامه ويرايش و سيستم هاي ادوبي گنجانيده توسعه و منتشر شده است. ادوبي در سال 2003 "کريتيو" باورنکردني ما را براي اختصاصي کردن قالب به تغيير نام نرم افزار Adobe Photoshop 8 به نرم افزار Adobe Photoshop CS منجر شده است. بنابراين ، فتوشاپ CS5 انتشار عمده 12th فتوشاپ است. باورنکردني ما را براي اختصاصي کردن قالب CS نيز در Adobe ارائه بسته هاي نرم افزاري متعدد حاوي برنامه هاي ادوبي متعدد براي کاهش قيمت منجر شد. فتوشاپ در دو ويرايش منتشر شده نرم افزار Adobe Photoshop ، و فتوشاپ ، با تمديد داشتن ايجاد اضافي تصوير 3D حرکت در حال ويرايش گرافيک ، و ويژگي هاي تصوير پيشرفته تجزيه و تحليل [3] ادوبي فتوشاپ تمديد شده است در تمام شامل ادوبي ارائه سوئيت خلاق تمديد شده است. به جز طراحي استاندارد ، که شامل نسخه ادوبي فتوشاپ است. در کنار نرم افزار Adobe Photoshop و Adobe فتوشاپ Extended ، ادوبي نيز منتشر فتوشاپ عناصر و ادوبي فتوشاپ لايت روم ، جمعي به نام "خانواده ادوبي فتوشاپ" توسط ادوبي است. در سال 2008 ، ادوبي فتوشاپ اکسپرس ، رايگان مبتني بر وب ابزار ويرايش تصوير ويرايش عکس به طور مستقيم بر روي وبلاگ ها و سايت هاي شبکه هاي اجتماعي است. مطالب [پنهان کردن] 1 تاريخ اوليه 2 ويژگيهايي 2.1 CS3 2.2 CS4 2.3 CS5 3 تاريخچه نسخههاي 4 availabilities زبان 5 پلاگين 6 تاثير فرهنگي 7 مشاهده 8 پيوند به بيرون 9 پيوند به بيرون تاريخچه در اوايل در سال 1987 ، تيزي يا برامدگي خاک از اب توماس ، دانشجوي دکترا در دانشگاه ميشيگان شروع به نوشتن يک برنامه بر روي مکينتاش به علاوه او براي نشان دادن سياه و سفيد تصاوير را بر روي يک صفحه نمايش تک رنگ. اين برنامه ، به نام نمايشگر ، گرفتار توجه تيزي يا برامدگي خاک از اب برادر او جان ، نور صنعتي و جادو کارمند ، که توصيه مي شود توماس آن را تبديل به برنامه ويرايش تصوير تمام عيار است. توماس در زمان شش ماه استراحت از مطالعات خود را در سال 1988 با همکاري برادر خود را در اين برنامه ، که تغيير نام داده شده بود ImagePro. [4] بعدها در آن سال ، توماس تغيير نام داد و خود برنامه فتوشاپ کار مي کرد و يک قرارداد کوتاه مدت با اسکنر سازنده Barneyscan براي توزيع کپيهايي از برنامه با اسکنر اسلايد ، "در مجموع حدود 200 نسخه از فتوشاپ ارسال شده بودند اين راه [5]. در طول اين زمان ، جان سفر به سيليکون ولي و تظاهرات از اين برنامه به مهندسين در اپل و راسل براون ، مدير هنري در ادوبي داد. هر دو showings موفق ، بود و ادوبي تصميم گرفت براي خريد مجوز براي توزيع در سپتامبر 1988 [4] در حالي که جان در پلاگين در کاليفرنيا کار مي کرد ، توماس همچنان در آن آربور کد نوشتن برنامه. فتوشاپ 1.0 تهيه شده بود در سال 1990 براي مکينتاش منتشر شد به طور انحصاري است. [6] امکانات اطلاعات بيشتر : مقايسه از ويرايشگرهاي گرافيکي شطرنجي # امکانات فتوشاپ روابط خود را با نرم افزار هاي ديگر ادوبي براي رسانه هاي ويرايش ، انيميشن ، تاليف کرده است. PSD (سند در فتوشاپ) ، فرمت بومي فتوشاپ ، ذخيره تصوير با پشتيباني از اکثر گزينه هاي تصويربرداري در دسترس در فتوشاپ. اين خدمات عبارتند از لايه هايي با ماسک ، فضاهاي رنگ ، پروفايلهاي ICC مربوطه ، شفافيت ، متن ، کانال هاي آلفا و رنگ نقطه ، مسيرهاي قطع ، و تنظيمات duotone. اين در مقايسه با بسياري از فرمت هاي فايل هاي ديگر (به عنوان مثال. EPS يا GIF) محدود که محتوا را به منظور ارائه قابليت هاي کارآمد ، قابل پيش بيني است. فرمت PSD به حداکثر ارتفاع و عرض 30،000 نفري پيکسل محدود شده است. PSB فرمت (فتوشاپ بيگ) ، همچنين به عنوان "فرمت سند بزرگ را درون فتوشاپ شناخته شده ، فرمت از فرمت PSD به تصاوير بالا به 300.000 پيکسل در عرض و يا ارتفاع است. محدود بود ظاهرا تا حدودي خودسرانه توسط ادوبي انتخاب شده ، نه بر اساس محدوديت هاي رياضي کامپيوتر (نزديک به قدرت قابل توجهي از دو نيست ، به عنوان 30،000) ، اما براي سهولت از تست نرم افزار است. فرمت هاي PSD و PSB مستند هستند. [7] محبوبيت فتوشاپ به اين معني است که فرمت PSD. به طور گسترده استفاده مي شود ، و آن است که توسط اکثر نرم افزار هاي رقيب حمايت به حدي است. فرمت فايل PSD را مي توان به و از ادوبي ايلوستريتور ، ادوبي پريماير ، و پس از اثر صادر را به دي وي دي هاي حرفه اي استاندارد و ارائه ويرايش غير خطي و خدمات جلوه هاي ويژه ، مانند پيشينه ها ، بافت ها ، و غيره ، براي تلويزيون ، فيلم ، و وب. قدرت اوليه فتوشاپ به عنوان يک ويرايشگر تصوير مبتني بر پيکسل ، بر خلاف برنامه هاي مانند بادست باز ماکرومديا (که اکنون از بين رفته) ، ادوبي ايلوستريتور ، اينکاسکيپ يا CorelDraw ، که ويرايشگر عکس بردار مبتني بر. با اين حال ، فتوشاپ همچنين ايجاد ، اختلاط ، و دستکاري گرافيک برداري را از طريق راه خود را ، ابزار قلم ، ابزار شکل ، شکل لايه ، ابزار نوع ، دستور واردات و توابع شي هوشمند را قادر مي سازد. استفاده از اين ابزار ها و دستورات به راحتي فراهم مي کند زماني که آن را به ترکيب تصاوير مبتني بر پيکسل و بردار مبتني بر را در يک سند فتوشاپ مطلوب است زيرا مي تواند به ضرورت به مراجعه به از بين بردن بيش از يک برنامه نرم افزار و انتقال فايل ها بين آنها است. با اين حال ، براي ايجاد اوليه از گرافيک بسيار پيچيده بردار که حاوي اشکال متعدد و رنگ هاي متعدد ، آن را بسيار آسان تر به استفاده از يک نرم افزار است که در درجه اول براي اين منظور ، مانند ادوبي ايلوستريتور يا CorelDraw ايجاد شد. اگر مي شود سپس آن لازم به وارد کردن شي بردار پيچيده را به فتوشاپ ، اين امکان وجود دارد آن را به فتوشاپ به عنوان يک شيء هوشمند واردات. هنگامي که شي هوشمند است دو کليک بر روي پالت لايه هاي فتوشاپ است ، آن را در نرم افزار اصلي خود را مانند ادوبي ايلوستريتور که در آن تغييرات مي تواند ساخته شده ، سپس پس از ذخيره اين باز ، شي هوشمند به صورت خودکار در فتوشاپ به روز شده است. فتوشاپ با استفاده از RGB رنگ مدل ، آزمايشگاه ، CMYK ، سياه و سفيد ، بيت مپ باينري و duotone. فتوشاپ است که توانايي خواندن و نوشتن فرمت هاي تصويري شطرنجي و بردار مانند. EPS ، PNG ، GIF و JPEG. CS3 smart object ها نمايش فيلتر را بدون تغيير تصوير اصلي (در اينجا در سيستم عامل Mac OS X) ويژگي هاي بهره وري عبارتند از : يک رابط کاربري ساده ، پيشرفت در پشتيباني از دوربين RAW ، کنترل بهتر بر روي گزينه هاي چاپ ، افزايش پشتيباني از PDF ، و مديريت بهتر با Adobe Bridge. ابزار ويرايش جديد به CS3 پالت منبع کلون و فيلترهاي هوشمند غير مخرب ، و ديگر ويژگي ها مانند تنظيم روشنايي و کنتراست و اضمحلال ماژول نقطه افزايش يافته بودند. سياه و سفيد گزينه تنظيم را بهبود مي بخشد کنترل بر کتابچه راهنماي سياه و سفيد تبديل با يک جعبه محاوره اي شبيه به ميکسر کانال. ترکيب انتخاب سريع جديد فتوشاپ با کمک و بهبود ابزارهاي EDGE و بهبود عکس تکنولوژي دوخت. [8] [9] CS3 ??تمديد شده شامل تمام ويژگي هاي CS3 به همراه ابزار براي ويرايش و واردات برخي از فرمت هاي فايل هاي گرافيکي 3D ، افزايش ويدئو ، و ابزار تصوير جامع تجزيه و تحليل ، استفاده از MATLAB ادغام و پشتيباني از فايل DICOM. CS4 فتوشاپ CS4 ويژگي هاي يک موتور جديد 3D اجازه مي دهد نقاشي به طور مستقيم بر روي مدل هاي 3D ، کاغذ بسته بندي تصاوير 2D در اطراف اشکال 3D ، تبديل نقشه هاي شيب به اشياء 3D ، اضافه کردن عمق به لايه ها و متن ، گرفتن خروجي با کيفيت چاپ با موتور رندر جديد رديابي اشعه. پشتيباني از فرمت هاي رايج 3D ، تنظيم و پانل ماسک و پوسته پوسته شدن مطلب آگاه (درز کنده کاري [10]) ؛ سيالات بوم چرخش و تنظيم هاي نمايش فايل [11] در روز 30 آوريل ، ادوبي فتوشاپ CS4 توسعه يافته ، که شامل همه آزاد است. ويژگي هاي مشابه نرم افزار Adobe Photoshop CS4 با علاوه بر اين از قابليت هاي تصويربرداري علمي ، 3D ، و بالا و پايان فيلم و کاربران ويدئو. جانشين فتوشاپ CS3 ، فتوشاپ CS4 اولين 64 بيت فتوشاپ بر روي کامپيوتر مصرف کننده (فقط بر روي ويندوز OS X نسخه هاي 32 - bit) [12] CS5 فتوشاپ CS5 در تاريخ 12 آوريل 2010 به فضا پرتاب شد. [13] در يک ويديو بر روي صفحه فيس بوک رسمي ، تيم توسعه نشان دهنده فن آوري هاي جديد در حال توسعه ، از جمله سه برس بعدي و ابزار تاب برداشتن است. [14] در ماه مه 2011 ، ادوبي سوئيت خلاق 5.5 (CS5.5) که نسخه هاي جديد برخي از برنامه هاي کاربردي آزاد شدند. [15] با اين حال ، فتوشاپ که همراه با آنها که داراي برچسب نسخه 12.1 به بروز رساني به صورت همزمان براي فتوشاپ CS5 ، نسخه 12.0.4 منتشر يکسان است ، به جز پشتيباني براي قيمت گذاري اشتراک جديد که با CS5.5 معرفي شد فتوشاپ پيشرو نرم افزار ويرايش تصوير ديجيتال براي اينترنت، چاپ ، و ساير رشته هاي رسانه هاي جديد است. اين است که توسط ميليون ها تن از هنرمندان گرافيک، طراحان چاپ، بصري ارتباط برقرار، و به طور منظم از مردم مثل شما استقبال کردند. اين احتمال وجود دارد که تقريبا هر تصوير که شما را ديده ام (مانند پوستر، را پوشش مي دهد کتاب، تصاوير مجله، و بروشور) است يا ايجاد شده يا ويرايش شده توسط فتوشاپ. ابزار قدرتمند استفاده مي شود به منظور ارتقاء و ويرايش اين تصاوير همچنين قادر است براي استفاده در دنياي ديجيتال از جمله امکانات نامحدود از اينترنت است. در نسخه هاي اخير (CS3 و CS4)، فتوشاپ اجازه مي دهد تا براي پيشرفت کرده است؟ (پيشرفت ليست در اينجا). است تقريبا غير ممکن به استفاده و يا حتي يادگيري تمام از ابزارهاي فتوشاپ به نفع حداکثر است. فتوشاپ در حدود سال 1982 بوده است! که حدود 25 سال از نرم افزار عيب يابي و پيشبرد است. اين کارگاه بيش از ويژگي هاي اصلي اين برنامه به طوري که شما احساس اعتماد به نفس براي کشف ويژگي هاي باقي مانده را آن گونه که مايليد تغيير دهيد. فتوشاپ دست پايين ، محبوب ترين برنامه براي ايجاد و اصلاح تصاوير براي وب. اين درست است نه تنها به خاطر فتوشاپ در يک آرايه وسيعي از سيستم عامل گرفته تا از مک به ويندوز به يونيکس در دسترس است، اما چرا که پس از چهار نسل از توسعه، فتوشاپ ترين بصري رابط کاربر، مجموعه يکي از کامل ترين ابزارهاي، و بزرگترين تعدادي از کتب مرجع در اطراف. در واقع، به عنوان Deke مککليلند در فتوشاپ 3 کتاب مقدس مي گويد، "برخي برآوردها مي گويند که فروش فتوشاپ بيش از کساني که از تمام رقباي خود در ترکيب است." يک چيز به خاطر داشته باشيد در مورد با استفاده از فتوشاپ با اين حال، اين است که از فتوشاپ چنان قدرتمند است، آن نياز به souped نسبتا تا محيط کار است. به طور خاص ، اين امر مي تواند ايده خوبي است به حداقل 32MB حافظه RAM است. پس از همه ، به عنوان يک طراح وب، به شما خواهد شد آماده سازي سيستم شما در حالي که در حال توسعه اغلب شما دو مرورگر، فتوشاپ ، يک ويرايشگر HTML، واژه پرداز، و دو يا سه جلسه اف تي پي / شبکه راه دور باز داشته اند و تمام در يک زمان. بدون منابع کافي، کامپيوتر شما مزه به اندازه کافي براي نگه داريد تا با شما ندارد يکي ديگر از حرکت نزولي به فتوشاپ است که مي توان آن نسبتا گران است و بزرگ ترين و آخرين نسخه به. با اين حال ، اين آموزش با در نظر گرفتن اين نوشته شده است. در حال حاضر بحث ما به طور عمده به 3.0 اصول اوليه (که هنوز هم درخواست براي 4.0 کاربران) محدود شده است. اين اصول پايه و اساس مهارت هاي خود را با فتوشاپ را بدون در نظر گرفتن نمايندگي از نسخه. بنابراين، پس از خواندن از طريق اين آموزش، شما بايد آنچه شما نياز به ايجاد وب سايت هاي گرافيکي خيره کننده از طريق سرمايه گذاري در 1 / 4 نسخه قيمت ساله فتوشاپ. در نهايت ، البته، شما مي خواهيد براي ارتقاء. فتوشاپ يک برنامه نرم افزار مورد علاقه عکاسان حرفه اي براي دستکاري، افزايش، عکس ها را تغيير مي دهند مي باشد. شما مي توانيد هر گونه نقص نيز روشن است. اين نرم افزار بسيار پيچيده است. شما قطعا بايد محاکمه آزاد از ادوبي ببينيد اگر شما به برنامه نرم افزاري مانند را امتحان کنيد. همانطور که براي عدم تمايل به پرداخت براي نرم افزار، بله من فکر مي کنم سايتي است که شما را به دانلود برنامه نرم افزار وجود دارد، اما من به شما آن را از اينترنت دانلود کنيد recomment. برخي از برنامه هاي نرم افزاري ممکن است از پاره پاره غير قانوني است و مي تواند هارد ديسک شما خراب شده خراب شده است. البته اين بدترين scenerio مورد است. سعي کنيد درخواست شما دوستان و يا افرادي که مي شناسيد که در واقع خريد نرم افزار اگر شما آنها مي توانند سي دي آن، بنابراين شما مي توانيد اين برنامه را به کامپيوتر خود دانلود کنيد يدکي. فتوشاپ گرافيک نرم افزار ويرايش محبوب براي مقدار گسترده اي از ويژگي هاي آن است. فتوشاپ همچنين، در حال حاضر، گرافيک هاي پيشرو در حال ويرايش نرم افزار است. اطلاعات بيشتر عکس مغازه همچنين يک تصوير نرم افزار ايجاد و به عنوان يک ويرايشگر است. عکس فروشگاه مي توانيد هر گونه اثر يا سبک مورد نياز در طراحي و يا نقاشي و يا طرح را ايجاد کنيد. نرم افزاري است که مي تواند کار تخصصي را سريع تر و کارآمد تر انجام گرافيکي از فروشگاه عکس (مانند نقاش براي اثرات رنگ واقع بينانه) وجود دارد ، اما فروشگاه عکس مي توانيد آن را در يک برنامه انجام دهيد. اصول فروشگاه عکس بسيار آسان است به ياد بگيرند ، حتي نسخه هاي CS. آنها بسيار شهودي ، و هستند راه هاي مختلفي براي انجام تقريبا همه چيز را به کار با سبک طراحي و سطح مهارت فرد اين حال شما مي توانيد صرف سال براي يادگيري تمام ويژگي هاي سطح طرفدار وجود دارد. فروشگاه عکس کار مي کند با تغيير پيکسل هاي فردي در يک تصوير به عنوان مخالف به يک برنامه برداري نقاشي که در تساوي با نقاط ، خطوط و اشياء رياضي مي باشد. عکس مغازه بهتر است با تصاويري که به بافت پيچيده، ترکيب و عکس رئاليسم است ، اما مغازه عکس نيز بسيار خوب در رسم بردار تا زماني به عنوان تصوير لازم نيست به مقياس و شما ابزار CAD تخصصي نقشه کشي نياز ندارد در طول 21 سال گذشته ، فتوشاپ بسياري از چيزهاي مختلف به افراد مختلف به معناي. اين که آيا آن را داستان بگويم ، قرار دادن ايده ها را به حرکت ، تصور چيزي جديد ، تجسم علم و يا هر يک از آن استفاده مي کند بسياري از ديگر فتوشاپ تا به فرهنگ عامه ، کسب و کار و هنري در سراسر جهان را لمس استفاده شده است. به عبارت ساده ، فتوشاپ يک تصوير حرفه اي / گرافيک در حال ويرايش بسته هاي نرم افزاري ، توسعه يافته و منتشر شده توسط ادوبي گنجانيده شده ، که مي تواند توسط کارشناسان و تازه کار به طور يکسان مورد استفاده قرار گيرد مي باشد. تاريخچه : اين همه را در سال 1987 که در آن تيزي يا برامدگي خاک از اب توماس ، دانشجوي دکترا در دانشگاه ميشيگان شروع به نوشتن يک برنامه به نام نمايشگر ، بر روي مکينتاش به علاوه او براي نشان دادن سياه و سفيد تصاوير را بر روي يک صفحه نمايش تک رنگ آغاز شده است. تيزي يا برامدگي خاک از اب جان برادر او را متقاعد توماس آن را به تمام عيار در برنامه ويرايش تصوير را روشن. آنها تغيير نام داد و آن را ImagePro. بعدها در همان سال ، توماس تغيير نام داد و خود برنامه فتوشاپ و کار کوچک و کوتاه مدت مقابله با اسکنر سازنده Barneyscan براي توزيع کپيهايي از برنامه با يک اسکنر اسلايد. آنها موفق در حمل و نقل 200 نسخه است. پس از يک تظاهرات موفق ادوبي تصميم به خريد مجوز براي توزيع براي برنامه در سپتامبر 1988 است. در حالي که جان در پلاگين کار مي کردند ، توماس به نوشتن کد برنامه ادامه داد. فتوشاپ 1.0 تهيه شده بود در سال 1990 براي مکينتاش منتشر شد به طور انحصاري است. نسخه ها و ويژگي هاي آن : بر خلاف بسياري از فرمت هاي فايل هاي ديگر (به عنوان مثال. EPS يا GIF) محدود که محتوا را به منظور ارائه قابليت هاي کارآمد ، قابل پيش بيني است. لايه هايي با ماسک ، فضاهاي رنگ ، پروفايلهاي ICC مربوطه ، شفافيت ، متن ، کانال هاي آلفا و رنگ نقطه ، مسيرهاي قطع ، و تنظيمات duotone... همه در فرمت PSD (سند در فتوشاپ) ، فرمت بومي فتوشاپ ذخيره مي شود. همچنين ذخيره تصوير با پشتيباني از اکثر گزينه هاي تصويربرداري در دسترس در فتوشاپ. فرمت PSD به حداکثر ارتفاع و عرض 30،000 نفري پيکسل محدود شده است. . PSB فرمت (فتوشاپ بيگ) ، همچنين به عنوان "فرمت سند بزرگ را درون فتوشاپ شناخته شده ، گسترش از فرمت PSD به تصاوير تا 300.000 پيکسل در عرض و يا ارتفاع است. محدود بود ظاهرا تا حدودي خودسرانه توسط ادوبي انتخاب ، بر اساس محدوديت هاي رياضي بر روي کامپيوتر بلکه براي سهولت از تست نرم افزار است. محبوبيت از فتوشاپ به اين معني است که فرمت PSD. به طور گسترده استفاده مي شود ، و از آن است که توسط اکثر رقابت نرم افزار به حدي پشتيباني شده است. فتوشاپ با استفاده از RGB رنگ مدل ، آزمايشگاه ، CMYK ، سياه و سفيد ، بيت مپ باينري و duotone. فتوشاپ است که توانايي خواندن و نوشتن فرمت هاي تصويري شطرنجي و بردار مانند. EPS ، PNG ، GIF و JPEG Photoshop.com ادوبي galleryMy libraryMy حساب من friendsNotificationsMy درباره ProductsPhotoshopPhotoshop LightroomPhotoshop ElementsLinks و منابع آموزش overviewTips و tutorialsSpotlights درباره ToolsPhotoshop کاربران آنلاين حاضر در سايت "اکسپرس EditorPhotoshop اکسپرس OrganizerPhotoshop سبک اکسپرس در نظر گرفتن به اشتراکگذاشتن اين وبلاگ pagePHOTOSHOP.COM چه چيزي ممکن. فتوشاپ به شما آوريل 20 ، 2011 11:55 عصر به : ماريا صداي تند و تيز | 2869 نظر در طول 21 سال گذشته ، فتوشاپ بسياري از چيزهاي مختلف به افراد مختلف بنا شده است. اين که آيا آن را براي گفتن يک داستان ، قرار دادن ايده ها را به حرکت ، تصور چيزي جديد ، تجسم علم و يا هر يک از آن استفاده مي کند ديگر ما افتخار مي کنيم که فتوشاپ را لمس فرهنگ عامه ، کسب و کار و هنري در سراسر جهان استفاده مي شود. Photoshop.com ، ما اخيرا فکر کردن در مورد فتوشاپ و آنچه در آن را به مشتريان خود و زندگي خود را به اين معني است. سال گذشته در سراسر اين زمان ، ما به شما پرسيد که چه فتوشاپ به معني شما و پاسخ موثر و دلگرم کننده براي تيم بود. همانطور که 2 ميليون طرفدار در فيس بوک را جشن مي گيرند ، ما مي خواهم بپرسم ، "چه به شما فتوشاپ است؟" ماموريت خود را چگونه تعريف مي کنيد؟ هدف خود را در زندگي شما چيست؟ چگونه مي توانم آن را استفاده مي کنيد؟ به عنوان يک درمان خاص ما دادن دور سه نسخه از فتوشاپ CS5 و يکي اپل به افراد تصادفي که به ما مي گويند در نظر در زير آنچه فتوشاپ به آنها. خواهيم برندگان فردا اعلام در بخش نظرات در اين وبلاگ. با تشکر براي جشن با ما در اين هفته و اين تيم رو به جلو به نظر مي رسد به شنيدن افکار خود را. بهترين ، ماريا صداي تند و تيز مدير مديريت محصول ، ديجيتال تصويربرداري بردن ما هواداران! تشکر از شما براي نظرات و پيشنهادات خود را براي همه ، اين مسابقه در حال حاضر به پايان مي رسد! ما قدر افکار خود را و شنيدن آنچه فتوشاپ به معني شما لذت مي برد. ما به صورت تصادفي انتخاب سه طرفداران را به نفع خود يک کپي از فتوشاپ CS5 و فن يکي پيروزي و 2 پد. ما با شما تماس مي خواهيد بود به صورت جداگانه براي اطلاعات بيشتر. به برندگان و تشکر از شما براي کمک به 2 ميليون برسد ما به همه طرفداران تبريک مي گويم! برندگان فتوشاپ CS5 : ليندا ، روت ، ويکتور کائو اپل برنده : رابرت را مشاهده کنيد برچسب ها : 2869 نظرات مايکل مي گويد : يک يادآوري روزانه که من مي توانم هر چيزي را انجام دهيد. آوريل 20 ، 2011 11:59 AM | پاسخ پيتر مي گويد : فتوشاپ دروازه به احساسات من و alterego ، کار من در فتوشاپ کتاب مصور تاريخي فاز ، احساسات و شادي و سرخوشي است. آوريل 21 ، 2011 1:55 AM | پاسخ لين مي گويد : من عاشق فتوشاپ و استفاده از آن از آنجايي که من در سال 1995 به آن معرفي. هر کامپيوتري داشته ام از آن زمان به بعد تا به تن از اسناد فتوشاپ بر روي آنها بود. ايده هايي از آثار هنري تجاري براي بيان خود به تصاوير الهام گرفته استفاده مي شود ساخته شده اند ممکن است به اين نرم افزار فوق العاده مي باشد. شما يک راه طولاني را آمده ايم و من مشتاقانه منتظر به بيش! آوريل 21 ، 2011 2:51 PM | پاسخ مسيحي مي گويد : ابزار کار بي نقص! آگوست 24 ، 2011 11:47 PM | پاسخ خوزه د لئون مي گويد : براي من ، فتوشاپ به معني امکانات بي پايان است. به عنوان يک دانشجو و هنرمند ، اولين بار من به فتوشاپ و چيزهايي که شما مي توانند انجام معرفي شد يک تجربه قريب به اتفاق مثبت بود. من سعي مي کنم براي جذب هر آموزش مانند يک اسفنج را به آب. در نرم افزار Adobe بچه ها آنقدر هوشمند احتمالا شما مي توانيد طراحي سياه چاله و يا يک جهان موازي! کار عالي است. شده است تجربه فوق العاده براي من و سوار شيرين است. آوريل 21 ، 2011 8:20 PM | پاسخ الکساندر مي گويد : من ، دوربين من ، مک بوک من و من فتوشاپ. اين کار من است اين زندگي من است آوريل 22 ، 2011 12:03 AM | پاسخ پاول مي گويد : فتوشاپ ابزار کار من ، مانند چکش براي کارگر است. من با فتوشاپ روزانه کار مي کنند. آوريل 25 ، 2011 3:31 AM | پاسخ کتي مي گويد : من استفاده از فتوشاپ به ويرايش عکس ها نشان مي دهد اسب و ايجاد خاطره براي مردم نمايش در آن نشان مي دهد آوريل 20 ، 2011 12:00 PM | پاسخ مورين Petru مي گويد : دست راست من. آوريل 20 ، 2011 12:01 PM | پاسخ Bohs مي گويد : PS يک راه آسان براي رفع نقص جزئي در تصاوير ديجيتالي و اسکن شده است. اول درحال پرسه زدن من هميشه استفاده مي شود (علاوه بر رنگ) و عملکرد لايه اي از همان ابتدا عاشق. باعث ايجاد آرم ، آيکون و غيره براي صفحات وب بسيار ساده تر و شما مي توانيد اشتباهات شما ساخته شده دوباره حذف آوريل 20 ، 2011 12:01 PM | پاسخ ADAM سليم مي گويد : PHOTOSHOP نان روزانه من است آوريل 20 ، 2011 12:01 PM | پاسخ گيب مي گويد : فتوشاپ تجهيزات سرمايه من ، سرگرمي و شخص وابسته من است وقتي که مي آيد براي دريافت بعضي از عکس هاي خام انجام مي شود! آوريل 20 ، 2011 12:01 PM | پاسخ Rogerio سزار مي گويد : فتوشاپ مي سازد زندگي من خيلي کمتر عادي آوريل 20 ، 2011 12:01 PM | پاسخ جوناس مي گويد : کمال تصوير از هرج و مرج آوريل 20 ، 2011 12:01 PM | پاسخ اوا مي گويد : يا هرج و مرج راه ديگر از يک تصوير کامل. آوريل 20 ، 2011 1:04 PM | پاسخ Callie مي گويد : فتوشاپ سازنده حافظه به من. من استفاده از آن براي پردازش تصاوير خود و همچنين تصاوير مشتري. برو من به ابزار است براي قرار دادن يک لبخند بر روي صورت از تمام موکلين من و خانواده خودم. من بدون آن نمي تواند به کارکرد. آوريل 20 ، 2011 12:01 PM | پاسخ علامت گذاري بفرم مي گويد : فتوشاپ معني که من هر چيزي به غير از تخيل و خلاقيت من محدود نمي شود. هر چيزي من مي توانم از فکر مي کنم ، من مي توانم با فتوشاپ ايجاد کنيد. آوريل 20 ، 2011 12:02 PM | پاسخ راب نيل مي گويد : فتوشاپ من در تصوير قرار مي دهد. آوريل 20 ، 2011 12:02 PM | پاسخ انجي مي گويد : عشق بدون نق نقو از يک مرد =) آوريل 20 ، 2011 12:02 PM | پاسخ اردن بويد مي گويد : فتوشاپ براي من راهي براي بيان خود را از طريق کار من و راه من در دنياي ديجيتال مي باشد. اين است که چگونه صرف وقت آزاد من و چگونگي تاثير را بر جهان به عنوان يک فرد است. آوريل 20 ، 2011 12:02 PM | پاسخ Dinah Hulet مي گويد : بمب دا! آوريل 20 ، 2011 12:02 PM | پاسخ سو مي گويد : فتوشاپ کمک مي کند تا زيبايي زندگي در اطراف من را به عکس من. آوريل 20 ، 2011 12:02 PM | پاسخ تد شارپ مي گويد : فتوشاپ اجازه مي دهد تا به من براي بيان احساسات من در تصاوير من در راه که من مي بينم چيزي ، نه در ذهن شخص ديگري! آوريل 20 ، 2011 12:02 PM | پاسخ دومينيک مي گويد : بهترين راه براي ويرايش planepictures من! آوريل 20 ، 2011 12:02 PM | پاسخ Shawne مي گويد : اين نرم افزار ويرايش تصوير ديجيتال مي باشد. آوريل 20 ، 2011 12:02 PM | پاسخ Joonas Salo مي گويد : فتوشاپ راه من تصاوير من قابل تحمل نگاه است! آوريل 20 ، 2011 12:02 PM | پاسخ Binbin مي گويد : PS مي تواند زندگي تان را بهتر رنگ. آوريل 20 ، 2011 12:02 PM | پاسخ کريگ bolen مي گويد : فتوشاپ به من داده از قدرت براي نشان دادن به ديگران جهان را به عنوان من آن را ببينيد. irreplacable به عنوان ابزار اصلي خلاق براي به دست آوردن چشم انداز و هنر من به توده ها شده است. آوريل 20 ، 2011 12:02 PM | پاسخ پاتريک در اوايل مي گويد : همراهي به دوربين من. آوريل 20 ، 2011 12:02 PM | پاسخ کندال مي گويد : يادآوري است که هميشه و امکانات بي پايان وجود دارد آوريل 20 ، 2011 12:02 PM | پاسخ Creamer الياس مي گويد : فتوشاپ را يک ضرورت براي زندگي حرفه اي من به دنبال است. عکاسي و نقاشي آوريل 20 ، 2011 12:03 PM | پاسخ جي مي گويد : ايجاد تصاوير بدون محدوديت. آوريل 20 ، 2011 12:03 PM | پاسخ Dwayne Kerer مي گويد : فتوشاپ نور طراحي گرافيکي آن را چيز روشن تر و بسيار ساده تر در دنياي گرافيک است. آوريل 20 ، 2011 12:03 PM | پاسخ آنجلينا مي گويد : آنچه فتوشاپ به معني به من؟ زندگي خلاق و همواره در حال تغيير آوريل 20 ، 2011 12:03 PM | پاسخ Dusan مي گويد : فتوشاپ را يک راه براي ابراز خلاقيت و بهتر اين جهان است. آوريل 20 ، 2011 12:03 PM | پاسخ Filip مي گويد : اين ابزار لازم براي نگه داريد تا با عکس هاي قرن 21 است... آوريل 20 ، 2011 12:03 PM | پاسخ Aldron کونسپسيون مي گويد : PHOTOSHOP من ديروز ، امروز و فردا است. من زندگي ام را با آن زندگي مي کنند. آوريل 20 ، 2011 12:03 PM | پاسخ Reymond مي گويد : فتوشاپ Blur رفته خطوط بين واقعيت و دنياي مجازي ديجيتال و خود را به منظور ايجاد و به اشتراک گذاري را به جهان است. فتوشاپ سلاح نهايي است آوريل 20 ، 2011 12:03 PM | پاسخ جان مي گويد : آرامش پس از يک روز کار سخت است. زيبا ترين راه خودم را بيان کند. آزادي. آوريل 20 ، 2011 12:03 PM | پاسخ ديو مي گويد : يک رويا است که يک روز ممکن است قادر به ايجاد تصاوير بسيار کاملي مي باشد که ممکن است الهام بخش بسياري از براي انجام همان.... در حال تغيير جهان گام به گام! آوريل 20 ، 2011 12:03 PM | پاسخ Dreia Melinkoff مي گويد : "سر و صدا از وضع موجود؟" به سختي. کمي که وضع موجود بيش از هر محصول نرم افزار Adobe وجود دارد. که گفت ، من به شما استفاده از اين علت که هيچ گزينه ديگر قابل مقايسه وجود دارد. برخي ديگر تلاش کرده اند و شکست خورده است. آنها از استاندارد صنعت و شما. اگر به خوبي وجود دارد اما صادق شعار براي اين محصول ، اين امر مي تواند : فتوشاپ. شر لازم. آوريل 20 ، 2011 12:03 PM | پاسخ محمد سعيد مي گويد : فتوشاپ علاقه اول و آخر من است. ^ ^ آوريل 20 ، 2011 12:04 PM | پاسخ SY ويلسون مي گويد : دوست فتوشاپ نهايي من اين است که آن را به دستکاري در عکس است که من معمولا زماني که يک تصوير را براي عکس پروفايل من در فيس بوک را ارتقاء مي بخشد مي آيد ، همچنين ، آن را به من کمک مي کند تا در انجام مسائل مانند بافت اشياء 3D و ذخيره کردن طراحي گردش بيرون شهر. آوريل 20 ، 2011 12:04 PM | پاسخ استفان مي گويد : فتوشاپ معني طيف عظيمي از امکانات خود را به بيان تصاوير دروني من به خارج است. مرا به ياد توانايي بيان افکار من آزادانه و بدون سانسور است. آوريل 20 ، 2011 12:04 PM | پاسخ جوزايا فريمن مي گويد : من استفاده از فتوشاپ در روز را به پايان برساند که من براي مراسم ازدواج و تعاملات را. شما بچه ها در حال کمک به ايجاد تصاوير ماندگار و زيبا که براي هميشه لطفا براي يادآوري زوج از عشق خود را خواهد کرد. آوريل 20 ، 2011 12:04 PM | پاسخ جان مي گويد : فتوشاپ گسترش سمت خلاق مغز من است. آوريل 20 ، 2011 12:04 PM | پاسخ Aileen Broaddus مي گويد : فقط در مورد جالبترين نرم افزار قابل تصور. استفاده از آن را در محل کار و خيره کردن مردمي با "توانايي" من است و آن را سحر و جادو فتوشاپ. من مي توانم شما را از اعتبار مي دهد. آوريل 20 ، 2011 12:04 PM | پاسخ srinivas مي گويد : شايان ستايش نرم افزار..... که معتادان کاربران N مي سازد امکان خلاقيت منحصر به فرد و بي پايان.. Smile آوريل 20 ، 2011 12:04 PM | پاسخ Mpsd مي گويد : فتوشاپ براي من اين است که کريستيانو رونالدو به فوتبال است. آوريل 20 ، 2011 12:04 PM | پاسخ Caputo جيمز مي گويد : معني ، براي تغيير جهان نه چندان زيبا و تماشايي در حال حاضر به منظور افزايش! آوريل 20 ، 2011 12:04 PM | پاسخ جان پيس مي گويد : روياي بنابراين من مي توانم. آوريل 20 ، 2011 12:04 PM | پاسخ لودويگ مي گويد : افزايش امکانات ، به منظور ارتقاء عکاسي انتزاعي يا من. آوريل 20 ، 2011 12:04 PM | پاسخ BEA مي گويد : بهترين پرسه زدن.. من از آن استفاده براي ساخت تصوير زمينه و سياسي روز.. آن را دوست دارم خيلي.. و اصلا آن را از دست.. هر روز چيزهاي جديدي را انجام با فتوشاپ را ياد بگيرند من.. با عرض پوزش انگليسي من است.. من از آلمان هستم... ^ __ ^ آوريل 20 ، 2011 12:04 PM | پاسخ ريچ راميرز مي گويد : فتوشاپ را به من آموزش alway من چيزي جديد و boreing هرگز است. فتوشاپ براي من است که بايد براي عکاسي و فقط تعداد زيادي از سرگرم کننده داشته باشند. من عاشق فتوشاپ! آوريل 20 ، 2011 12:05 PM | پاسخ شارون توماس مي گويد : من اجازه مي دهد را به ديد من به زندگي. آوريل 20 ، 2011 12:05 PM | پاسخ کتي مي گويد : فتوشاپ را به من هديه اي است که نگه مي دارد در دادن است. وقتي که من تمام چيزهائي شگفت انگيزي که من مي توانم در فتوشاپ انجام دهيد و ببينيد که لبخند بر روي صورت افراد که من به آنها چيزي من ايجاد کرده اند خود را هميشه به من بي بها. من برخي از دوستان بسيار نزديک و خانواده بسيار با آنچه که من با عکس هاي خود را انجام مي شود خوشحال ساخته شده بود. بايد بگويم آن را بهترين بازار براي ويرايش! آوريل 20 ، 2011 12:05 PM | پاسخ کوک گر صداي تند و تيز مي گويد : من حدس مي زنم شما بايد به آن احساس. شما نمي توانيد در توضيح آنچه که مرکب از خلاقيت و سحر و جادو است. همه چيز بصري امکان پذير است. آوريل 20 ، 2011 12:05 PM | پاسخ داستين مي گويد : فتوشاپ است که ما چگونه ويرايش و دستکاري عکس هاي ديجيتال ما است. هدف از فتوشاپ اين است که ما ابزار لازم براي نشان دادن ايده هاي ما مي دهد. من با استفاده از فتوشاپ به انجام همه چيز ديجيتال : کامپوزيت کار ، رتوش ، طراحي وب سايت ، کار چاپ و همه چيز را در ميان. من عاشق فتوشاپ. آوريل 20 ، 2011 12:05 PM | پاسخ اميلي سيمونز مي گويد : اسب بارکش از جعبه ابزار طراحي من! آوريل 20 ، 2011 12:05 PM | پاسخ مايکل Mita مي گويد : فتوشاپ مانند بهترين دوست براي من : من براي طراحي تي شرت براي مدرسه در حالي که آموزش خونين فتوشاپ خوام با CS4 کار کمک کرده است. فتوشاپ همچنين يکي از دوستان که کمک مي کند تا مرا تحت تاثير قرار دادن دختران با مهارت ها و تصاوير polisched خود من. فتوشاپ سرگرم کننده بازي با است و تنها راه قانوني به "دستکاري" من به سادگي نمي تواند فکر مي کنم از هر گونه محاسبات بدون فتوشاپ... به طور جدي ، من مي توانم حتي تصور کنيد (هر چند که من تخيل وحشي براي اطمينان گاهي اوقات ، P) آوريل 20 ، 2011 12:05 PM | پاسخ جن نيکول مي گويد : فتوشاپ حيات مي بخشد به همه چيز آن را لمس است. آوريل 20 ، 2011 12:05 PM | پاسخ جوزپه Sciortino مي گويد : از طرف حق به توسعه فلش من. حياتي آن به تمام توليد محتواي گرافيکي و تنظيم مي رود که به من E - آموزش ماژول. آوريل 20 ، 2011 12:05 PM | پاسخ ميشل Walworth مي گويد : فتوشاپ آزادي براي پرواز با چشم ذهن من است. مرا به ياد Imagineers ديزني گفت : "اگر شما مي توانيد آن رويا ، ما مي توانيم آن را ساخت". با فتوشاپ چيزي نيست که نمي توانيد تصوير را در ذهن خود مرور کنيد ، که شما مي توانيد 'ساخت'. فتوشاپ به ارمغان مي آورد تا اين اهداف بازاريابي ، تصوير سازي ، طراحي ، عکاسي ، و غيره استفاده از آن براي آرم ، طراحي وب ، عکس ها ، و ساير پروژه هاي طراحي گرافيکي که نياز با کسب و کار عکاسي من انجام دهيد. آوريل 20 ، 2011 12:06 PM | پاسخ HEIKE مي گويد : فتوشاپ را يک عضو دسته نجات غريق وامثال ان است! من مي دانم که من مي توانيد شنا کنيد اما فتوشاپ خواهد من پرتاب ancor به طوري که من متوقف و به تصوير نگاه کنيد در مقابل من است. به عبارت ديگر : من مي دانم که من مي توانيد عکس هاي خوب ، اما فتوشاپ مرا متوقف و تصاوير بزرگ از آنها خواهد ساخت. آوريل 20 ، 2011 12:06 PM | پاسخ کريشنان Iyer مي گويد : ادوبي فتوشاپ است که به سادگي خلاقيت است. احترام مدت تنها من براي همه درگير با نرم افزار Adobe مي باشد. آوريل 20 ، 2011 12:06 PM | پاسخ فضل redfern مي گويد : در فتوشاپ براي من به معني در گذشته در 62 سال من در حال حاضر چيزي است که من واقعا دوست دارم انجام دهد و اطلاعات بيشتر در مورد. من فقط به پايان رسيد کلاس مبتديان که من واقعا لذت مي برد و نگاه به جلو را به شب هاي زمستان تجربه با خشت به جاي تنها بودن و تنها. آن را خريده است يک معناي جديد در زندگي من است. با تشکر از شما آوريل 20 ، 2011 12:06 PM | پاسخ Biring Amarpal مي گويد : شناسه ديوانه اگر من نمي تواند به خانه برمي گردند و باز کردن از پيچ از همه فشار کار و زندگي روزمره را با خلاقيت با فتوشاپ. آوريل 20 ، 2011 12:06 PM | پاسخ رابين مي گويد : فتوشاپ اکسيژن ديجيتال من است! سايبر بدون آن مي ميرند! آوريل 20 ، 2011 12:06 PM | پاسخ Haneen حماد مي گويد : فتوشاپ اجازه مي دهد تا من دوباره ايجاد جهان در راه هاي پيش از اين هرگز تصور. من آزاد ، باز ذهن من و به من اجازه مي دهد تا براي ورود به دنياي ناشناخته. کاوش زندگي و زيبايي آن است که تنها يکي از راههاي زيادي استفاده از آن است به ارائه! من بسيار سپاسگزار فتوشاپ براي اجازه دادن به چنين يک احتمال است. آوريل 20 ، 2011 12:06 PM | پاسخ چستر Sellars مي گويد : فتوشاپ را يک فرصت براي کشف عکس هاي من ، و آوردن ديد من به زندگي است. اين اجازه به من هنر ديجيتال من ترکيب با عکس هاي من در يک بسته دوگانه متوسط ??، و من آن را دوست دارم. مبارک 2 ميليون مارک ، PS. آوريل 20 ، 2011 12:06 PM | پاسخ هالي مي گويد : فتوشاپ تنها ابزار هنر براي من بلکه پنجره اي به جهان من در بسياري از زمينه نمي باشد. من شده اند به دليل ضربه فيزيکي براي سالهاي زيادي از کار افتاده در حال حاضر و چسبيدن به مجموعه CS3 من ، نگاه کنيد به آن تاسيسات براي من شده است. من استفاده مي شود قادر به صعود و انجام نقاشي هاي ديواري براي کسب و کارهاي محلي و جسمي به نقطه آن است که يک چالش فقط به حرکت در اطراف خانه. خانواده من برنامه هنر همراه با يک قرص Wacom قرص براي من کردم و آن را باز کرد تا يک خروجي کاملا جديد براي خلاقيت براي من. IM قادر است نه تنها به يادگيري روش هاي جديد براي ايجاد تمام کساني که تصاوير زنده اي است که امواج بحر فکر فرو رفتن من در مقابل ذهن من ، بلکه قادر به کمک برخي از کساني که شرکاي کسب و کار همين کار را با هنر قابل استفاده بر روي وب سايت و آگهي هاي خود را ، حتي براي برخي از فيلم ها . هدف آن در زندگي من چيست؟ فتوشاپ قلممو جديد من است. مانند گرز جادويي من مي توانم خوب بکار بردن و به اشتراک گذاري روياهاي من با. آوريل 20 ، 2011 12:06 PM | پاسخ کريستوفر مي گويد : زندگي است به معناي واقعي کلمه ، آن را به عنوان سنگ بناي زندگي حرفه اي من. آوريل 20 ، 2011 12:06 PM | پاسخ ونسا Chacon مي گويد : من تبديل به خالق است. آوريل 20 ، 2011 12:06 PM | پاسخ Clee Villasor مي گويد : بهترين چيزي که اتفاق افتاد بعد از دوربين. آوريل 20 ، 2011 12:06 PM | پاسخ کيم مک دونالد مي گويد : فتوشاپ خلاقيت من و پلت فرم الهام بخش است! آوريل 20 ، 2011 12:06 PM | پاسخ جيم مي گويد : PS در ذهن من دريچه چشم فرار. آوريل 20 ، 2011 12:06 PM | پاسخ اندرو مي گويد : فتوشاپ اجازه مي دهد تا من از بند باز کردن تخيل من و رندر روياهاي من آوريل 20 ، 2011 12:06 PM | پاسخ اريکا مي گويد : خب @ مورين petru گفت که دقيقا آنچه که من مي گويند ، بنابراين من مي گويم : "دست چپ من" من ambidextrous زماني که آن را به عکاسي مي آيد آوريل 20 ، 2011 12:06 PM | پاسخ سيدني مي گويد : دليل من عاشق کارم هستم! آوريل 20 ، 2011 12:07 PM | پاسخ هلن Chiu مي گويد : براي اينکه تصورات به واقعيت آوريل 20 ، 2011 12:07 PM | پاسخ Matty عشق مي گويد : فتوشاپ تفاوت بين تصوير و بينايي است. آوريل 20 ، 2011 12:07 PM | پاسخ کنجي Takabayashi مي گويد : فتوشاپ تبديل شده است بخشي از خانواده ام. من از آن استفاده از آن متولد شد و به تماشاي رشد آن تا به انجام کارهاي هيچ کس مي تواند تصور است. من از آن استفاده روزانه را به بازي بيس بال آمريکا به ميليون ها نفر از طرفداران. آوريل 20 ، 2011 12:07 PM | پاسخ جسپر Scerri مي گويد : گسترش خلاقيت من. دهنده روح هنر هاي ديجيتال است. آوريل 20 ، 2011 12:07 PM | پاسخ Mikey مي گويد : فتوشاپ چاقو ارتش سوئيس من است. آوريل 20 ، 2011 12:07 PM | پاسخ جوليا Vivienne مي گويد : فتوشاپ comme روياي واقعي مي سازد... تقريبا آوريل 20 ، 2011 12:07 PM | پاسخ پيتر Hollbaum - هانسن مي گويد : حق وجود دارد را در نوک انگشتان من بدون گازهاي بد بو و نور روز خوب آينده را از طريق پنجره من فتوشاپ تاريکخانه دلپذير ترين و خلاق ترين من تا کنون داشته است. آوريل 20 ، 2011 12:07 PM | پاسخ دايان Herron مي گويد : اين معني است که من مي توانم با جهان ديد و خلاقيت بي پايان به اشتراک بگذاريد. من مي توان با آن از دست داده! آوريل 20 ، 2011 12:07 PM | پاسخ Saskia مي گويد : من با استفاده از فتوشاپ 40 ساعت در هفته جاري براي کار ، و همچنين براي تفريح! هر چيزي و همه چيز امکان پذير است ، و زندگي من بدون PS نخواهد بود آنچه در آن است! آوريل 20 ، 2011 12:07 PM | پاسخ Gergo کوبا مي گويد : فتوشاپ بازوي راست من اين است که آن را به خلاقيت مي آيد. ماموريت آن اين است که ايده هايم را به زندگي مي آيند. هدف آن اين است که من کار سريع تر و کارآمد تر و با امکانات بيشتر است. من استفاده از آن در پايگاه هاي روزانه از زمان من مدير هنري در يک آژانس تبليغاتي و همچنين کتاب طراح جلد و طراح گرافيک آزاد است. با PS I اساسا مي تواند افکار من را به تصاويري که هرگز وجود نداشته است قبل از قرار دهيد. آوريل 20 ، 2011 12:07 PM | پاسخ توماس Cerny مي گويد : ... جديد جهان در دست ما... آوريل 20 ، 2011 12:07 PM | پاسخ علامت گذاري بفرم مي گويد : سريعتر از يک گلوله سرعت ، قدرتمند تر از لوکوموتيو ، قادر به کبيسه ساختمان هاي بلند در محدود به تک است. من مي دانم اين و بيشتر به راحتي مي تواند با انجام CS5! آوريل 20 ، 2011 12:07 PM | پاسخ جسي لانگ مي گويد : اين زندگي من است ، امرار معاش ، و اولين عشق حقيقي من است. اگر من بيدار هستم ، من در فتوشاپ هستم. آوريل 20 ، 2011 12:07 PM | پاسخ Rekanize مي گويد : فتوشاپ نان و کره من است. کل درآمد من از 6 سال گذشته از زندگي من در مورد استفاده از فتوشاپ (و همچنين اين ديزاين و تصويرگر ، اما اغلب PS). فتوشاپ پورتال من بي نهايت است. آوريل 20 ، 2011 12:08 PM | پاسخ کن کلمبيا Ariza مي گويد : فتوشاپ آبميوه گيري خلاق من است! آوريل 20 ، 2011 12:08 PM | پاسخ esgar acelerado مي گويد : مداد ، کاغذ و جوهر من! آوريل 20 ، 2011 12:08 PM | پاسخ Siva کومار مي گويد : بيشتر از حد آن از نام خود را مي گويد about.Photoshop پر از wonders.exciting ، شگفت انگيز ، خلاق.. آن را مي دهد زندگي به things.i مي توان گفت که تقريبا همه افرادي که متعلق به عکاسي ، فيلم ، هر.. همه کار مي کند ، کار haveto در Ps.i احساس افتخار بگويم که من در hugest فن از فتوشاپ تا کنون! سنگ PS! عشق شما PS <3! آوريل 20 ، 2011 12:08 PM | پاسخ BrandonPaulDonnelly مي گويد : ايجاد گشوده " آوريل 20 ، 2011 12:08 PM | پاسخ ايرنه مي گويد : پنجره را باز در ذهن من از من به تخيل آزاد آوريل 20 ، 2011 12:08 PM | پاسخ ديويد ويپل مي گويد : در فتوشاپ براي من ابزاري براي کمک به افزايش من عکس هاي من است. آوريل 20 ، 2011 12:08 PM | پاسخ آليشيا Nuessle مي گويد : من عاشق فتوشاپ ، زيرا به نظر مي رسد عکس از پسر من ، که مبتلا به اين اختلال ، را به آثار هنري بصري بيشتر تحريک کننده است که او لذت مي برد! آوريل 20 ، 2011 12:08 PM | پاسخ رونالد کارپنتر مي گويد : بزرگترين ابزار براي تلاش هاي هنري من است. آوريل 20 ، 2011 12:08 PM | پاسخ گاوين باغچه مي گويد : فتوشاپ من فراهم مي کند با يک راه براي برقراري ارتباط از ديدگاه من. آوريل 20 ، 2011 12:08 PM | پاسخ مارک Bublitz مي گويد : قدرت را به تعادل واقعيت و تخيل من است. آوريل 20 ، 2011 12:08 PM | پاسخ F ماريا مي گويد : جهان از امکانات بي پايان در دست من.. آوريل 20 ، 2011 12:08 PM | پاسخ دومينيک Boisvert مي گويد : فتوشاپ اجازه مي دهد تا من به درخواست مهارت من در يک اتاق تاريک سياه و سفيد را آموخته بود و از آن بگذريد زماني که من "فارغ التحصيل" را به اسلايد. چه لذت بخش مي شود قادر به دست آوردن مجدد کنترل ديد من از جهان! آوريل 20 ، 2011 12:08 PM | پاسخ Gretter خاردار مي گويد : فتوشاپ سرگرم کننده ترين من تا به حال بر روي يک کامپيوتر به حال است! من استفاده مي کنم به ترس از هر کسي که هر نوع ويرايش عکس و يا طراحي گرافيک باشد. از آنجا که الف) کسب و کار خود من و ب) من عاشق عکس گرفتن ، تصميم گرفتم به منظور تلاش براي محاکمه آزاد خود را از عناصر فتوشاپ و کشف من آن را دوست داشتم. يک سال بعد من سعي کردم محاکمه آزاد از فتوشاپ CS4 و نگاه هرگز به عقب! در حال حاضر من CS4 بر روي يک کامپيوتر و CS5 در يکي ديگر از. من چيز تازه اي روزمره ياد مي گيرند! آوريل 20 ، 2011 12:08 PM | پاسخ مايک مي گويد : فتوشاپ بيش از ويرايش ، آن را ايجاد. اجازه مي دهد تا هر روز مردم را به رسيدن به "سرحد نهايي" از دنياي هنر هنر ديجيتال آوريل 20 ، 2011 12:08 PM | پاسخ رايان مي گويد : PS کليدي براي من بزرگترين creativities است! آوريل 20 ، 2011 12:08 PM | پاسخ کوين Woolgar مي گويد : فتوشاپ بخشي از معيشت من ، اين ابزار فوق العاده گرانبها در گردش کار عکاسي من است ، و آن را گسترش خلاقيت من ، اجازه مي دهد من را به آنچه که من به زندگي پيش بيني مي. آوريل 20 ، 2011 12:09 PM | پاسخ گرگ کولمن مي گويد : "تغيير چگونه ما به جهان نگاه مي کنيد ، يک پيکسل در يک زمان" آوريل 20 ، 2011 12:09 PM | پاسخ Pargat Dhillon مي گويد : فتوشاپ مهارت ، استعداد من ، هنر من است. و فتوشاپ کار دليلي است براي من کار نمي کند ، اما اکتشاف خود دروني من آوريل 20 ، 2011 12:09 PM | پاسخ مارتين لارسن مي گويد : اين همان چيزي است که من نياز به عکس هاي من ، به دست آوردن دوباره زندگي آنها از دست داده و فوتون ها را در زماني که من را دستگير. آوريل 20 ، 2011 12:09 PM | پاسخ استنلي مي گويد : ساخت يک عکس خوب بزرگ است. 20 ، 2011 12:09 PM | پاسخ کارن مي گويد : فتوشاپ ارائه مي دهد posibility به من براي ايجاد و تغيير جهان در راه من > را به دنياي خود من آوريل 20 ، 2011 12:09 PM | پاسخ ريچارد مي گويد : فتوشاپ زندگي. افزايش يافته است. آوريل 20 ، 2011 12:09 PM | پاسخ پيکسل خاموش مي گويد : من استفاده از براي هر چيزي است که با پيکسل PS. من مي توانم هر چيزي را در therms از گرافيک غير ممکن تصور نيست. فتوشاپ من "پيکسل ماشين خم" است آوريل 20 ، 2011 12:09 PM | پاسخ آدريان مي گويد : زندگي ديجيتال من آوريل 20 ، 2011 12:09 PM | پاسخ برت مي گويد : فتوشاپ قلم من ، مداد ، مداد رنگي مومي من است. آوريل 20 ، 2011 12:09 PM | پاسخ متي کوان مي گويد : جعبه ابزار پر از سحر و جادو ، و مهمتر ، ابزار است. آوريل 20 ، 2011 12:09 PM | پاسخ دين مي گويد : آه شما به من همه چيز شيرين ترين ترانه است که من مي تواند آواز بخواند... کافي است آواز خواندن PS تنها نرم افزار که من استفاده از هر روز است... حتي سيستم عامل من اين است که مشترک نيست آوريل 20 ، 2011 12:09 PM | پاسخ آرون مي گويد : فتوشاپ ابزار به منظور افزايش خلاقيت ، هنري ، و احساسات است. آوريل 20 ، 2011 12:09 PM | پاسخ Mannatus مي گويد : فتوشاپ را يک راه براي تغيير نگاه ما به جهان است. قلم از شمشير پيروز است و يک تصوير مي تواند يک داستان کاملا متفاوت بگوييد. آوريل 20 ، 2011 12:10 PM | پاسخ شارون وال مي گويد : از چشم ذهن من به چشم جهان. فتوشاپ ابزار را براي تحقق آن است. آوريل 20 ، 2011 12:10 PM | پاسخ ريچارد لين مي گويد : فتوشاپ تغيير کرده است راه هر کس فکر مي کند در مورد عکاسي. راه تمام من از فکر کردن در مورد کار من به عنوان يک عکاس و شايد مهم تر از کار من به عنوان يک معلم آموزش و پرورش بالاتر عکاسي در شرايط که تقريبا ژرف تکامل يافته است. آوريل 20 ، 2011 12:10 PM | پاسخ مارسين مي گويد : فتوشاپ براي من چه ماتريس است براي معمار. پايان هرگز هرج و مرج است که بايد با چندين جنبش به خوبي انتخاب شود سازماندهي. آوريل 20 ، 2011 12:10 PM | پاسخ Cristal مي گويد : من استفاده از فتوشاپ به رنگ دنياي من! بنابراين بسياري از راه هاي استفاده از فتوشاپ و بسياري از راه هاي آن را در ترکيب با ديگر برنامه ها وجود دارد. اين ابزار شگفت انگيز است که در نوک انگشتان خود را به ايجاد ، اضافه کردن احساس ، عمق و زيبايي به کار خود است. آوريل 20 ، 2011 12:10 PM | پاسخ برايان کريستي مي گويد : به عنوان دانشجوي طراحي گرافيک زماني که خودم از دست دادن در درون خودم و نمي تونم خودم به خودم ، فتوشاپ مي آيد تا با جواب

دانلود نرم افزار آموزشی
دانلود مستقیم - شبیه سازی شده - تعاملی - تصویری
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

دانلود نرم افزار آموزشی برای ویندوز
دانلود نرم افزار آموزشی برای اندروید