ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
 • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
آموزش تصویری Visio 2013 - قسمت اول
04-13-2014, 02:09 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-15-2014 10:09 PM، توسط learninweb.)
ارسال: #1
آموزش تصویری Visio 2013 - قسمت اول
با سلام خدمت تمامي کاربران گرامي در زير آموزش تصويري Visio 2013 را بررسي ميکنيم توجه کنيد که شما ميتوانيد نرم افزار آموزش Visio را به همراه چند بخش آموزشي ديگر که بصورت تعاملي و شبيه سازي شده با صدا و متن فارسي درس داده شده است و رايگان نيز ميباشد از لينک آموزش Visio دانلود کنيد. در نرم افزارهاي آموزشي کارهاي بيان شده را بايد در محيط شبيه سازي شده انجام دهيد. در انتهاي اين آموزش تصويري نيز کل آموزش (هم متن و هم تصويري) در يک فايل PDF پيوست است.

دانلود فایل pdf آموزش تصویری Visio
دانلود فایل Word آموزش تصویری Visio

به نرم افزار آموزشVisio خوش آمديد. کاربرد اين نرم‌افزار در طراحي دياگرامها مي‌باشد. در ضمن براي کار با اين نرم‌افزار لازم نيست که يک طراح باشيد و هر کسي مي‌تواند با اين نرم‌افزار کار کند. اين نرم‌افزار به شما کمک مي‌‌کند که به راحتي طرح گرافيکي يا دياگرام خود را رسم کنيد.‌ براي اجراي نرم‌افزار روي دکمه Start کليک کنيد.
منوي All Programs را باز کنيد.
منوي فرعي Microsoft Office را باز کنيد.
از ليست باز شده روي گزينهVisio کليک کنيد.

[تصویر: 001.gif]

اکنون اين نرم‌افزار اجرا شده است. در قسمت Recent که با کادربنفش مشخص شده است، تمامي فايلهايي که کار کرده‌ايم نمايش داده ميشود و اگر فايل جديدي ايجاد کنيم يکي از فايلها به صورت خودکار حذف شده و فايل جديد جايگزين آن ميشود. براي اينکه فايل در ليست باقي بماند. ماوس را روي فايل مورد نظر برده و با کليک کردن روي دکمه Pin this item to the list فايل مورد نظر هميشه در ليست Recent وجود خواهد داشت. و همچنين با کليک روي فايل مورد نظر آن فايل باز ميشود.
با کليک روي دکمه Open Other Drawings شما مي‌توانيد فايل مورد نظر را انتخاب کنيد. روي دکمه Open Other Drawings کليک کنيد.‌
[تصویر: 002.gif]

مشاهده ميکنيد که صفحه Open باز شده است. در اينجا ميتوانيد فايل خود را جستجو و يا باز کنيد. براي بازگشت به صفحه قبل روي دکمه شخص شده کليک کنيد.
[تصویر: 003.gif]

در قسمت جستجو ميتوانيد دياگرام مورد نظر را جستجو کنيد. روي کادر جستجو کليک کنيد.
[تصویر: 004.gif]

عبارت Maps را تايپ کنيد.
روي دکمه جستجوگر کليک کنيد.

[تصویر: 005.gif]

مشاهده ميکنيد که يکسري دياگرام Maps نمايش داده شده‌اند که با کليک بر روي هر کدام مي‌توانيد آن نمونه را باز کنيد. روي دکمه مشخص شده کليک کنيد.
[تصویر: 006.gif]

يک روش ديگري براي جستجوي دياگرام هاي آماده استفاده از عبارت پيشنهاد شده است. روي گزينه Maps کليک کنيد.
[تصویر: 007.gif]

اکنون مي‌توانيد نتيجه جستجو را مشاهده ميکنيد. روي دکمه مشخص شده کليک کنيد تا به صفحه قبل باز گرديم.
[تصویر: 008.gif]

در قسمت وسط و پايين صفحه يکسري دياگرام آماده وجود دارد. روي ميله لغزان کليک کنيد.
[تصویر: 009.gif]

براي مثال، روي گزينه Basic Diagram کليک کنيد.
[تصویر: 010.gif]

در اين قسمت دو گزينه جهت تعيين واحد اندازه‌گيري وجود دارد. روي گزينة مشخص شده کليک کنيد.
[تصویر: 011.gif]

اکنون با کليک بر روي دکمهCreate صفحه جديد ايجاد ميشود. روي دکمهClose کليک کنيد.
[تصویر: 012.gif]

حال ميخواهيم يکي از فايلهاي که اخيراً کار کردهايم را باز کنيم. براي اينکار روي گزينه مشخص شده کليک کنيد.
[تصویر: 013.gif]

اکنون فايل مورد نظر باز شده است. در ادامه با قسمتهاي مختلف نرم‌افزار Visio آشنا خواهيد شد.
قسمت مشخص شده با کادر قرمز ميله عنوان پنجره Visio نام دارد. در اين قسمت نام سندي که در حال کار روي آن هستيم نمايش داده مي‌شود. تا زمانيکه نامي براي فايل يا سند خود انتخاب نکرده‌ايد نرم‌افزار Visio بصورت پيش‌فرض يک نام براي آن انتخاب مي‌کند. در اين مثال نام اين سند Sec02 مي‌باشد
در سمت چپ ميله عنوان يک ميله ابزار کوچک به نام Quick Access ‌قرار دارد. اين ميله ابزار شامل ابزارهايي است که زياد استفاده مي‌شوند. اکنون سه دکمه در اين ميله ابزار وجود دارد.
روي دکمه مشخص شده کليک کنيد.
[تصویر: 014.gif]

در اين قسمت ليست دکمه‌هايي که مي‌توانيد روي اين ميله ابزار قرار دهيد نمايش داده شده است. اکنون در کنار سه گزينه Save، Undo و Redo علامت تيک وجود دارد. درصورتيکه روي يکي از سه گزينه فوق کليک کنيد دکمه مربوط به آن از ميله ابزار حذف مي‌شود. در صورتيکه روي گزينه‌هاي ديگر کليک کنيد دکمه مربوط به آن گزينه روي ميله ابزار اضافه مي‌شود. در محلي خارج از منو کليک کنيد تا اين منو بسته شود.
[تصویر: 015.gif]

قسمتي که با کادر قرمز مشخص شده است مجموعه ابزارهاي Visio است. به اين مجموعه Ribbon گفته مي‌شود. Ribbon داراي چندين برگه يا قسمت است. اکنون بصورت پيش‌فرض برگه Home فعال است. در برگه Home ابزارهايي که از همه بيشتر استفاده مي‌شوند قرار دارند.
[تصویر: 016.gif]

در صورتيکه به ابزارهاي موجود در Ribbon توجه کنيد مشاهده مي‌کنيد که اين ابزارها در 7 دسته قرار دارند. هر دسته شامل ابزارهاي مرتبط به هم است. اکنون از سمت چپ به راست گروه‌هاي ابزار Clipboard، Font، Paragraph، Tools ،Shape Styles، Arrange، Editing قرار دارند.
[تصویر: 017.gif]

در پايين و سمت راست بعضي از گروه‌ها يک دکمه با فلش کوچک قرار دارد. با کليک روي اين دکمه پنجره‌اي باز شده و ابزارهاي ديگر مربوط به اين دسته را نمايش مي‌دهد. براي مثال روي دکمه مشخص شده کليک کنيد.
[تصویر: 018.gif]

اکنون پنجره Font نمايش داده شده است. در اين پنجره مي‌توانيد به تمامي امکانات مربوط به Font دسترسي داشتهباشيد. روي دکمه Cancel کليک کنيد.
[تصویر: 019.gif]

ابزارهايي که بصورت کمرنگ در Ribbon نمايش داده مي‌شوند، ابزارهاي غير فعال هستند که هم اکنون نمي‌توانيد به آنها دسترسي داشته باشيد. اين ابزارها در شرايط خاصي فعال خواهند شد.
[تصویر: 020.gif]

نوع ديگر ابزارها کليدهايي هستند که مي‌توانند فشرده يا غير‌فشرده باشند. زمانيکه فشرده يا فعال هستند با يک زمينه آبي رنگ نمايش داده مي‌شوند.
ناحيه‌اي که توسط کادر قرمز مشخص شده است ناحيه کاري سند است. شما متن، تصوير، جدول و ... سند را در اين قسمت قرار مي‌دهيد.
در نرم‌افزار Visio دو خط‌کش عمودي و افقي وجود دارد که به ترتيب در بالا و سمت چپ سند قرار دارند.
با استفاده از ميله لغزان موجود در سمت راست و پايين سند شما مي‌توانيد چهار جهت مختلف صفحه خود را مشاهده کنيد. که بصورت پيش فرض صفحه در وسط قرار دارد.
در پايين پنجره برنامه Visioنوار وضعيت يا Status Bar قرار دارد. در اين قسمت خصوصيات مربوط به اين سند نوشته مي‌شود. اکنون به ترتيب از چپ به راست نوشته شده که در صفحه يک از کل صفحات که يک صفحه است قرار داريم. در ادامه نيز زبان فرهنگ لغتي که غلطهاي املايي را بررسي مي‌کند نمايش داده مي‌شود.
[تصویر: 021.gif]

در قسمت مشخص شده از نوار وضعيت راست کليک کنيد.
[تصویر: 022.gif]

گزينه‌هاي داراي علامت چک گزينه‌هايي هستند که در نوار وضعيت نمايش داده مي‌‌شود. در محلي خارج از منو کليک کنيد تا اين منو بسته شود.
[تصویر: 023.gif]

يکي از امکاناتي که در برنامه Visio، بسيار مورد استفاده قرار مي‌گيرد، امکان بزرگ‌نمايي يا Zoom مي‌باشد. در Visio ابزار مربوط به بزرگ‌نمايي در انتهاي سمت راست نوار وضعيت قرار دارد.
[تصویر: 024.gif]

يک روش براي استفاده از امکانات بزرگ‌نمايي، استفاده از دکمه Zoom level مي‌باشد. با کليک روي اين دکمه پنجره‌اي باز مي‌شود که از طريق آن مي‌توانيد بزرگ‌نمايي سند را تغيير دهيد. روي دکمه Zoom Level کليک کنيد.
[تصویر: 025.gif]

همانطور که مشاهده مي‌کنيد پنجره‌اي ظاهر شده است که با استفاده از گزينه‌هاي موجود در آن مي‌توانيد بزرگ‌نمايي سند را تغيير دهيد. شما در ادامة همين فصل با گزينه‌هاي موجود در اين پنجره بيشتر آشنا خواهيد شد. روي دکمه Cancel کليک کنيد.
[تصویر: 026.gif]

ابزار ديگري که در Visio به منظور بزرگ‌نمايي مورد استفاده قرار مي‌گيرد، دکمه لغزنده Zoom مي‌باشد که در نوار وضعيت قرار دارد. در دو سمت راست و چپ اين دکمه به ترتيب يک علامت مثبت و يک علامت منفي وجود دارد که لغزاندن دکمه به سمت علامت مثبت موجب بزرگ‌نمايي و لغزاندن آن به سمت علامت منفي موجب کوچک‌نمايي سند مي‌شود. همچنين براي بزرگ‌نمايي و کوچک‌نمايي مي‌توانيد مستقيماً روي علامت مثبت و منفي نيز کليک کنيد. در اينجا ما با استفاده از اين ابزار، سند را کوچک‌نمايي مي‌کنيم. روي علامت منفي مشخص شده در قسمت Zoom کليک کنيد.
[تصویر: 027.gif]

مشاهده مي ‌کنيد که نماي سند کوچک‌تر شده است. به همين ترتيب و با استفاده از علامت مثبت موجود در سمت راست کليد لغزان Zoom مي‌توانيد اندازه نماي سند را بزرگ‌تر کنيد. روي علامت مثبت مشخص شده در قسمت zoom کليک کنيد.
[تصویر: 028.gif]

در ادامه فصل ميخواهيم باگزينه Task Panes آشنا شويم. که امکانات دقيقتري ميدهد. روي سربرگ View کليک کنيد.
[تصویر: 029.gif]

از سربرگ View روي دکمه باز شونده Task Panes کليک کنيد.
[تصویر: 030.gif]

از منوي باز شده روي گزينه Shapes کليک کنيد.
[تصویر: 031.gif]

مشاهده ميکنيد که قسمت Shapes که در سمت چپ صفحه بود مخفي شده است. براي نمايان شدن دوباره قسمت Shapes روي دکمه باز شونده Task Panes کليک کنيد.
دوباره روي گزينه Shapes کليک کنيد.
[تصویر: 032.gif]

روي دکمه باز شونده Task Panes کليک کنيد.
از منوي باز شده روي گزينه Shape Data کليک کنيد.

[تصویر: 033.gif]

مشاهده ميکنيد که پنجره Shape Data باز شده است. روي شکل مشخص شده کليک کنيد.
[تصویر: 034.gif]

همانطور که مشاهده ميکنيد با کليک کردن روي شکل مورد نظر تمامي خصوصيات شکل شامل ارتفاع ، عمق ، عرض و ... را نمايش داده مي‌شود. روي دکمه Close کليک کنيد.
[تصویر: 035.gif]

هرجايي خازج از کادر قرمز کليک کنيد تا شکل از حالت انتخاب خارج شود.
[تصویر: 036.gif]

روي دکمه باز شونده Task Panes کليک کنيد.
از منوي باز شده روي گزينه Pan & Zoom کليک کنيد.

[تصویر: 037.gif]

پنجره Pan & Zoom باز شده است. شما مي توانيد از اهرم سمت راست براي بزرگنمايي و کوچکنمايي استفاده کنيد. روي دکمه مشخص شده کليک کنيد.
[تصویر: 038.gif]

مشاهده ميکنيد که در پنجرة Pan & Zoom يک کادر آبي رنگ بوجود آمده است. با تغيير اندازة کادر آبي رنگ مي‌توانيد بزرگ‌نمايي را تغيير دهيد. براي کوچک کردن کادر آبي رنگ، روي قسمت مشخص شده با کادر قرمز رنگ کليک کرده و دکمة چپ ماوس را فشرده نگهداشته و تا کادر سبز رنگ ماوس را حرکت دهيد و سپس دکمة چپ ماوس را رها کنيد.
( در محل مشخص شده با کادر قرمز کليک کرده و تا محل مشخص شده با کادر سبز Drag کنيد.)
[تصویر: 039.gif]

همانطور که مشاهده ميکنيد کادر آبي رنگ کوچکتر شده است و بزرگ‌نمايي افزايش پيدا کرده است. شما مي‌توانيد کادر آبي رنگ را حرکت نيز بدهيد. براي مثال، روي قسمت مشخص شده با کادر قرمز رنگ کليک کرده و تا قسمت مشخص شده با کادر سبز Drag کنيد.
( ماوس را به محل مشخص شده با کادر قرمز برده و سپس دکمه چپ ماوس را فشرده و نگه‌داريد و ماوس را به محل مشخص شده با کادر سبز برده و سپس دکمه چپ ماوس را رها کنيد)
[تصویر: 040.gif]

مشاهده مي کنيد فقط قسمت مشخص شده بزرگنمايي شده است. براي حرکت کادر آبي رنگ، دوباره روي قسمت مشخص شده با کادر قرمز رنگ کليک کرده و تا قسمت مشخص شده با کادر سبز Drag کنيد.
[تصویر: 041.gif]

روي دکمه Close کليک کنيد.
[تصویر: 042.gif]

روي دکمه Fit to Window کليک کنيد. تا به حالت اوليه برگردد.
[تصویر: 043.gif]

روي دکمه باز شونده Task Panes کليک کنيد.
روي گزينه Size & Position کليک کنيد.

[تصویر: 044.gif]

با انتخاب اين گزينه شما ميتوانيد با کليک روي هر شکل به سادگي مختصات آن شکل را بدست آوريد. روي شکل مشخص شده کليک کنيد.
[تصویر: 045.gif]

با اينکار مختصات شکل در قسمت Size & Position نمايش داده شده است. روي دکمه Close کليک کنيد.
[تصویر: 046.gif]

هرجايي خارج از کادر قرمز کليک کنيد تا شکل از حالت انتخاب خارج شود.
[تصویر: 047.gif]

حال ميخواهيم تمامي تغييرات اعمال شده را ذخيره کنيم. روي سربرگ File کليک کنيد.
[تصویر: 048.gif]

درصورتيکه شما بخواهيد نسخه پشتيبان از اين فايل با نام ديگر يا در مکان ديگري داشته باشيد بايد از دستور Save as استفاده کنيد. همچنين در صورتيکه بخواهيد پسوند فايل را تغيير دهيد نيز از دستور Save as بايد استفاده نماييد. به طور مثال زمانيکه بخواهيد اين فايل را به فرد ديگري بدهيد. ممکن است آن شخص نرم‌افزار Visio را بر روي کامپيوتر خود نصب نکرده باشد در اين هنگام ضروري است که شما با فرمت ديگري فايل خود را ذخيره کنيد تا توسط کاربران ديگر قابل استفاده باشد. روي گزينه Save as کليک کنيد.
[تصویر: 049.gif]

در اين صفحه مي‌توانيد محل مورد نظر براي ذخيره‌سازي فايل را انتخاب کنيد. روي دکمه Browse کليک کنيد.
[تصویر: 050.gif]

عبارت Eniac2 را بعنوان نام اين فايل وارد کنيد.
[تصویر: 051.gif]

حال ميخواهيم به بررسي فرمت‌هاي مختلف ذخيره‌سازي بپردازيم. همانطور که مشاهده ميکنيد به صورت پيش فرض پسوند فايل Drawing انتخاب شده است. روي دکمه ليست‌ باز شونده Save as type کليک کنيد.
[تصویر: 052.gif]

در اين ليست مي‌توانيدفرمتهاي ذخيره‌سازي مختلف را مشاهده ‌کنيد.
[تصویر: 053.gif]

ما در اينجا فرض مي‌کنيم که فايل را به شخصي مي‌خواهيم بدهيم که بر روي کامپيوترش نرم‌افزار Visio نصب نشده است، بنابراين مي‌خواهيم فايل را با فرمت jpg ذخيره ‌‌کنيم. روي گزينه JPEG کليک کنيد.
[تصویر: 054.gif]

حال بايد محل ذخيره سازي را انتخاب کنيم. از پنل سمت چپ روي گزينهPictures کليک کنيد.
[تصویر: 055.gif]

روي دکمه Save کليک کنيد.
[تصویر: 056.gif]

مشاهده ميکنيد که پنجرهJPG Output Options باز شده است. در اين پنجره شما بايد تنظيمات مربوط به خروجي JPG را انتخاب کنيد. درقسمت Resolution چند گزينه وجود دارد. با انتخاب گزينه Custom ميتوانيد تعيين کنيد وضوح تصوير چند پيکسل و چند اينچ باشد. که بصورت پيش فرض گزينه Screen فعال است. در قسمت Size با انتخاب هر يک از گزينههاي موجود اندازه تصوير را برحسب اينچ تعيين مي‌کنيم که گزينه Sourceفعال است. روي دکمه OK کليک کنيد.
[تصویر: 057.gif]

اکنون اين فايل ذخيره شده است، براي بستن اين فايل مي‌توانيد منوي فايل را باز کنيد و روي گزينه Close کليک کنيد يا روي دکمه Close مشخص شده با فلش قرمز کليک کنيد. روي دکمه Close که با فلش قرمز مشخص شده کليک کنيد.
[تصویر: 058.gif]

براي باز کردن يک فايل، روي سربرگ File کليک کنيد.
[تصویر: 059.gif]

روي گزينه Open کليک کنيد.
[تصویر: 060.gif]

روي گزينه مشخص شده کليک کنيد.
[تصویر: 061.gif]

روي گزينه Browse کليک کنيد.
[تصویر: 062.gif]

همانطور که مشاهده ميکنيد پنجره Open باز شده است. از پنل سمت چپ روي گزينه Pictures کليک کنيد.
[تصویر: 063.gif]

به قسمت مشخص شده با کادر توجه کنيد. در اين قسمت ميتوانيد تعيين کنيد که چه نوع فايل‌هايي قابل نمايش باشد. براي اينکه فايلهايي با پسوند JPG را مشاهده کنيم، روي ليست بازشونده مشخص شده کليک کنيد.
[تصویر: 064.gif]

از ليست باز شده روي گزينه JPG کليک کنيد.
[تصویر: 065.gif]

مشاهده ميکنيد که تمامي فايلهايي که داراي اين پسوند هستند نمايش داده شده است. روي گزينه مشخص شده کليک کنيد.
[تصویر: 066.gif]

روي دکمه مثلثي کنار دکمه Open کليک کنيد تا به بررسي گزينه‌هاي آن بپردازيم. ‌
با انتخاب گزينة Open Original فايل اصلي باز مي‌شود. با انتخاب گزينة Open as Copy يک کپي از فايل باز خواهد شد و فايل اوليه شما دست نخورده باقي خواهد ماند و تغييراتي را که مي‌دهيد يک کپي از فايل اصلي خواهد بود.‌ با کليک روي گزينه Open Read-Only روي فايل بازشده هيچ تغييري نمي‌توانيد بدهيد و فقط قادر به مشاهده داده‌ها مي‌باشيد.‌ با انتخاب Show Previous Versions فايلهاي قديمي نمايش داده ميشوند. روي گزينه Open Original کليک کنيد.
[تصویر: 067.gif]

همانطور که مشاهده ميکنيد فايل به صورت عکس در يک صفحه جديد باز شده است. براي اينکه صفحه بزرگتر شود روي دکمه مشخص شده کليک کنيد.
[تصویر: 068.gif]

روي سربرگ View کليک کنيد.
[تصویر: 069.gif]

در ادامه به توضيح بيشتر بزرگنمايي مي‌پردازيم. همانطور که قبلاً گفتيم دو روش براي بزرگنمايي آموزش داده ايم با کمک ليست بازشونده Zoom مي‌توانيد درصد بزرگنمايي را تعيين کنيد. در روش دوم با به کارگيري گزينه Task Panes بزرگنمايي را تعيين کنيد. و در ادامه ميخواهيم به بررسي گزينه Presentation Mode که کليد ميانبر آن F5 مي‌باشد بپردازيم. روي دکمه Presentation Mode کليک کنيد.
[تصویر: 070.gif]

همانطور که مشاهده ميکنيد با کليک روي گزينه Presentation Mode صفحه Full Screen ويا بزرگنمايي شده است وبا فشردن دکمه Esc صفحه کليد، صفحه به حالت اوليه برميگردد.
[تصویر: 071.gif]

براي اينکه راحت‌تر بتوانيد روي قسمت مورد نظر از صفحه‌کاري بزرگنمايي انجام دهيم، روي گزينه Task Panes کليک کنيد.
از منوي باز شده روي گزينه Pan & Zoom کليک کنيد.

[تصویر: 072.gif]

روي دکمه Zoom In بار کليک کنيد.
[تصویر: 073.gif]

با جابه‌جايي Slider مشخص شده نيز مي‌توانيد درصد بزرگنمايي را تغيير دهيد. همانطور که قبلاً نيز تمرين کرديد روي يکي از رئوس مستطيل آبي رنگ که با کادر قرمزمشخص شده کليک کرده وآن را تا مکان مشخص شده با کادر سبز Drag کنيد. با تغيير اندازه مستطيل درصد بزرگنمايي نيز تغيير مي‌کند.
[تصویر: 074.gif]

همانطور که به ياد داريد با کليک در داخل کادرآبي و Drag مي‌توانيد محدوده‌اي را که مشاهده مي‌کنيد به راحتي جابه‌جا کنيد. روي قسمت مشخص شده با کادر قرمز کليک کرده تا محل مشخص شده با کادر سبزDrag کنيد.
[تصویر: 075.gif]

اکنون مشاهده مي‌کنيد که کادر و محدوده نمايش جابه‌جا شده‌اند. اگر ماوس را به کنار لبه‌هاي اين پنجره ببريد شکل آيکون ماوس به فلش دوسر تبديل مي‌شود در اين حالت با کليک و Drag مي‌توانيد اندازه پنجره را تغيير داده بزرگ يا کوچک کنيد.‌‌ روي دکمه Close کليک کنيد.
[تصویر: 076.gif]

روي گزينه Fit to Window کليک کنيد تا به حالت اوليه برگردد.
[تصویر: 077.gif]

روي دکمه مشخص شده کليک کنيد.
[تصویر: 078.gif]

مشاهده ميکنيد که عکس به حالت اوليه برگشته است. کاربر گرامي شما اکنون در پايان اين بخش قرار داريد.
[تصویر: 079.gif]


دانلود فایل pdf آموزش تصویری Visio
دانلود فایل Word آموزش تصویری Visio

دانلود نرم افزار آموزشی
دانلود مستقیم - شبیه سازی شده - تعاملی - تصویری
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-31-2020, 02:18 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-31-2020 02:20 PM، توسط shruti0727.)
ارسال: #2
RE: آموزش تصویری Visio 2013 - قسمت اول
Go to the web browser and visit mcafee.com/activate and then sign in McAfee antivirus account. Then type the 25-digit McAfee Product Key to get started with it. Accessible for Mcafee Antivirus Theft Protection Standard, Plus and Premium as it were. Protection is endorsed and managed by American Bankers Insurance Company of Florida, an Assurant company under gathering or cover policy(ies) all at mcafee.com/activate for more user interface.

Antivirus is a software that provides a wide variety of virus detection and blocks malware available at mcafee.com/activate which includes malicious websites, rootkits, Trojans, viruses and phishing schemes. Mcafee activate at mcafee.com/activate is simple through retailcard. In 3 steps you can get started with McAfee security. Go through with the link given here: mcafee.com/activate for easy assistance.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-31-2020, 08:18 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-31-2020 09:02 PM، توسط shruti0727.)
ارسال: #3
RE: آموزش تصویری Visio 2013 - قسمت اول
Mcafee Internet Security is the best ever antivirus to ensure that your device is safe from threats.. Get started with mcafee at mcafee.com/activate and it also detects viruses and malware without having them in its virus detection library. Go to your mcafee.com/activate and Open it. Enter the 25 digits alpha-numeric product key and complete the process of activation in just few easy steps given at mcafee.com/activate.

McAfee AntiVirus provides award-winning protection for your computers/PCs or laptops (Windows, Macs), smartphones and tablets. Visit mcafee.com/activate to start protecting your device today. Internet Security provides trusted mcafee.com/activate antivirus and identity protection for your computers/PCs or laptops, smartphones and tablets at mcafee.com/activate try it today. Simply visit mcafee.com/activate if you are facing any troubles.

Using mcafee.com/activate as an anti-virus provides you with the safety shields to stop malicious files from entering in the Desktop, laptop/smartphone via malware, spyware, rootkit and Trojan horses because mcafee.com/activate is one of the best online security programs that provides security and safe online browsing at mcafee.com/activate and protects all your valuable data.

visit mcafee.com/activate to activate the McAfee activate product 25 digit code mentioned on your McAfee retail card Login. Enter the activation key of McAfee to activate mcafee.com/activate so that you can protect your device from harmful viruses. The mcafee.com/activate helps to secure your data and use your device effectively.

McAfee provides computer users with update protection solutions because mcafee.com/activate is known to use the same functionalities without any hassle, users generally want the support of mcafee.com/activate from certified tech experts working with McAfee’s customer support. Visit mcafee.com/activate to start using your mcafee product and protect your device from harmful viruses that damages your system.

McAfee is an anti-virus and anti-malware software application. It ensures your PC protection from the external harmful and threating applications, roaming all over the Internet. Visit mcafee.com/activate to get it today. McAfee is one of the most sophisticated antivirus providers. McAfee provides completed details of your provider and its user in their account.

Amazon service registration requires using an Internet browser on a computer or other Internet capable device. Using a computer, go to amazon.com/mytv and Sign-in with an active e-mail address and password or click Create your Amazon account. Registration on amazon.com/mytv will enable you to watch the latest movies online. These movies are execlusively available at amazon.com/mytv.

Choose Register option on the Amazon website- amazon.com/mytv to get a 5–6 character code, then sign in to your Amazon account and enter your code to enjoy watching your favorite movies at amazon.com/mytv. If you are facing any kind of issue regarding amazon tv registration, login or any other troubleshooting visit amazon.com/mytv to get the best and simple way to resolve all your issues. We provide 24*7 services to our users.

When it comes to amazon.com/mytv registration, the first thing you want to do is set up your internet connection. The reason can be tied to the fact that you need to be connected to make a registration. If you are still facing troubles. This app enables you to access a wide collection of movies and tv shows offered by the e-commerce platform. Simply go to Primevideo.com/mytv to start your product services instantly by following the easy and simple steps.

Primevideo.com/mytv registration has outlined a list of steps that will enable you to register with this app on your TV. The device registration page on Amazon for these devices are the same, hence you can get your device streaming these movies and you may find the following tips very useful when it comes to using the Amazon prime video to know those steps visit: 123.hp.com/setup and enjoy your product service today.

You can get instant help, complete assistance, step-by-step guidance for install setup, driver download, troubleshooting for all HP printers- at 123.hp.com/setup as HP printers, is a powerful tool for effective and reliable printing with guided precision, have become an integral requirement of our personal as well as professional life. Set up the device followed by a set of guidelines via 123.hp.com/setup for more better performance at work. 123.hp.com/setup provides the admiring services to users and steps to install the device on your system. Make sure to use valid credentials to avoid errors as much as possible.If you are still facing issues visit the link given above to get all your problems solved.

Here you must follow these steps to successfully install the device and to setup all the features of HP printers via 123.hp.com/setup as the print information in HP printer assistance and Windows is lost, when you upgrade the Windows of your PC. If it happens, use the 123.hp.com/setup assistant to reconnect to your PC as a new printer, you can get the details from hp.com/setup page. This setup page, aids the users to configure 123.hp.com/setup printer on your device for the first time, as well as provides vital information during the subsequent needs.

HP printer assistant is a software that comes with your 123.hp.com/setup. It assists you to setup your 123.hp.com/setup printer and provides assistance to scan, order supplies, check ink levels, and more. HP printers are highly used for personal, professional, or commercial use. If you still face difficulty to connect your 123.hp.com/setup printer to your computer, then you can contact HP Customer Service for additional support.

Get best solution for your device so that you may never face any trouble while working. ICON GLOBAL SOLUTION INC have one of the best IT Consulting technical experts.

Get the best solutions for all your computer and laptop with the best technical help. TECH ARENA LLC has one of the best IT Consulting technical experts. Tech Arena LLC offers a range of games software development services to clients across the globe.

Get all medicines delivered at your doorsteps in kota city at high discount from Anjay medical kota. All generic and non-generic medicines from assorted reliable brands to the customers in a cost effective way at Anjay Medical Store

Go to Norton.com/setup and click Sign In. If you do not have a Norton account, then click Create an Account. Follow the instruction on Norton.com/setup to create a Norton account. Type in your email address and password for Norton, and click Sign In. If you forgot your password, click Norton.com/setup and provide your email address.

Two-factor authentication for your Norton account. Find Norton account using Norton.com/setup without facing any troubles. Update your Norton account settings. Verify that an email you receive from Norton.com/setup is legitimate. The solution made it easy for users to handle the issue. Sign in to enter your item key, get to your record, deal with your membership, and opne your norton account using Norton.com/setup to PC, Mac, Android, and iOS gadgets. In the event that you don't as of now have a Norton account, make one today. Sign In. Or on the other hand make another record by making use of Norton.com/setup so that you get all rounder solution of your troubles.

Hulu Activation hulu.com/activate – enter activation code for hulu at hulu.com/activate and sign in to your account so that you can stream unlimited entertainment at one place and hulu subscription can get activated. If you face any issues in creating hulu account or hulu activation, contact hulu support team at hulu.com/activate and feel free to contact us anytime.

Enter Hulu Activation Code on Hulu Account by visiting hulu.com/activate to begin utilizing Hulu Activate, visithulu.com/activate and enter Hulu actuation code to initiate your Hulu membership. Hulu initiation key is a 6 - character alpha-numeric code enables you to activate your hulu account. If you are facing any kind of issue visit: hulu.com/activate to get all your issues resolve.

Hulu streaming provides unlimited access to the entire Hulu streaming library all athulu.com/activate. If you plan to use Hulu before you begin, make sure your device is connected to a high-speed, active Internet connection so that you may not face any trouble while using hulu.com/activate and then go to hulu.com/activate on your computer and log in when prompted. Enter the device Hulu activation code and click Activate.

The journey to view your favorite content on Hulu Device starts with the activation of Hulu. Regardless of whether users want to access Hulu through hulu.com/activate or Hulu Application, they need to run Hulu Activate and fore more details visit the link given below.

Visit mcafee.com/activate and Sign in and click on install to download the setup. Now, go to the location where you have to save the setup file of mcafee.com/activate and double click on the setup file to start the installation. Click on run to start the installation. Mcafee security software will be installed on your device. So, Click on finish to complete the process.

McAfee is one of the best security tools for any of your devices.mcafee.com/activate is not just a regular tool that removes small viruses and reports bugs, but it is one whole full security provision for your Device. Not only Mac or Windows but mcafee.com/activate works with other tablets and even mobile phones too. With security being the main focus of the McAfee security systems, it also saves you from potential threats and warns you, To protect your device with mcafee visit mcafee.com/activate where you will also get technical assitance of all your issues and troubles.

Activation of Security Retail card just follow the mcafee.com/activate link & then it will ask you to enter the 25 characters long McAfee Activation Key Code. Once you have entered the correct McAfee code & other details correctly on activation screen then you can start the download and installation of mcafee.com/activate Online.

If you want to provide ultimate security to your system, then your primary choice should be webroot.com/safe because it has numerous features that you can utilize to get all-round protection for your system. Get world-class protection for your system with webroot.com/safe. Download the software on the official website webroot.com/safe and install the product afterward and activate it as well by entering the unique keycode.

Webroot Antivirus can be downloaded in both offline and online manner. In case you want to get the product offline, visit any nearby retail store and buy it. You can also opt the onlinne purchase mode by visiting: webroot.com/safe official website to download the software. In both cases, you are required to keep the product key in a safe place. Follow the presented instructions to download the software at webroot.com/safe to start using it trouble-freely.

Microsoft Office 2019 product key is a digital License key of the 25-digit query contains alphabet-Numerical digits. If you are using Microsoft office 2016 edition, then you can also upgrade the office using the same Microsoft office key. Microsoft Office or office.com/setup is a family of client and server software and services developed by Microsoft. To experience its amazing features visit: office.com/setup where you get to know more about it.

Get Outlook for Mac as it is included with office.com/setup and many more applications. Faculty and staff with full-service SUNet IDs can download Microsoft Office for Mac via webmail for free. See office.com/setup page for more information. Configure Outlook You can configure Microsoft Outlook to access your office.com/setup account by setting up an Exchange connection.

From the office.com/setup home page select Install Office apps. Select Office to begin the installation. The 64-bit version is installed by default. You are then required to create and login to your office account. After the successful log-in, go to the product list and chose your office.com/setup ptoduct; For better experience chose your preferred language; If you have purchased your office.com/setup product online, you will receive your product key on your registered email that will be required for activation.

You can get the latest version of Windows 10 Professional here: windows activation if you don’t have it already. To activate windows , you need a digital license or a product key. Press the Windows key, go to Settings > Update and Security > Activation. Press the Change Product key. Enter your product key into pop-up box and press Next. Press Activate all after visiting: activate windows so that all required essential processe are conducted at one place only. activate windows. If you are still having issues visit: activate windows to get all your issues resolved easily.

Browse to the office website, and sign in to your Office subscription by using your Global Administrator account. On the main portal page, select Admin. In the navigation pane, select Users > Active users. Microsoft Office Product Key has the many sets up alternatives by making use of individual elements as well as installation files. The activation key for office.com/setup is essential to activate your office account and let you enjoy its amazing features.

Your Comcast Xfinity device may be activated online. Simply see xfinity.com/authorize and follow this manual to get your device up and running right away. xfinity.com/authorize works with some of the most innovative smart home devices and service brands to give you enhanced security and more ways to control your connected home. To activate an Xfinity Gateway go to its official website that is xfinity.com/authorize and Explore best deals online for Internet, Video and Mobile services.

Once linked, you can control these devices from the same convenient place where you control your home security system or your home network. All you need is a compatible device and access to either the Xfinity Home app, or xfinity.com/authorize. Enjoy entertainment, stay connected, and get the service you need online. Activate Your Gateway or Modem online from your device by visiting xfinity.com/authorize. It’s designed with the internet at the heart of the interface and the way people use their phones today.

Learn how to activate the xfinity.com/authorize Beta app on Roku. Activate xfinity from xfinity authorize website using activation code and if you face any issues, contact support team. The xfinity Norton app helps keep your information safe even if someone gains unwanted access to your Xfinity ID. This extra layer of security helps prevent anyone who does not have your permission from signing into your Xfinity account. Authenticator works with our Two-Step Verification, so xfinity Norton is easy to approve sign-in requests with your fingerprint.

Sign in to enter your product key, access your account, manage your subscription, and extend your comcast norton protection to PC, Mac, Android, and iOS devices. If you don't already have a comcast norton, create one today using the link mentioned above.

This apple.com/recover is the official website to create or login apple account using valid credentials. But sometimes, user may forgot apple id or password. Visit apple.com/recover to recover your credentials. Apple user can reset your password from your family or friend device as well. To do so, follow the link: [urlhttps://applecomrecover.sitelio.me/]apple.com/recover[/url] to resolve all your troubles.

Go to your Apple ID account page at apple.com/recover and click Forgot Apple ID or password. When you’re asked to enter your Apple ID, click “If you forgot your Apple ID”, and you can look it up. The 14-character Recovery Key is generated during the two-step signup process and is meant as a backup. You can get lost recovery key at apple.com/recover.

Netflix let you stream a wide variety of show, movies and web-series. All you need is a netflix account. First Download from the given link or button. Uninstall the Previous version with IObit Uninstaller Pro; Turn off the Virus Guard. Then extract the winrar file and open the folder. Run the setup and close it from everywhere. If you are still having problem, visit :netflix.com/activate and we will assist you so that you face no issues. You can create it by visiting netflix.com/activate and follow the steps to start using it without any issues. Already have a Netflix account? You should activate your existing account now so that Netflix know to stop billing you. netflix.com/activate is really easy and you can keep your existing Netflix account and profiles.

To start, go to apple.com/recover and click Forgot Apple ID or password in the center of the page. You’ll be taken to a page where you enter your Apple ID and then to a new page where you’ll enter your name and the email address associated with the account. You’ll now be able to choose how you want to reset your password at apple.com/recover, whether it be through email or by answering a set of security questions.

Disney Now is a platform that brings the popular and exciting Disney Chanel, Disney XD, Disney Junior, Disney Channel Original Movies (DCOMs), live TV shows, and games in one place. Visit the official website that is disney.com/activate and enter 7 digit disney activation code. It is a unique code used to activate disney channel on different devices like roku, Xbox one, smart TV etc. This code is available at disney.com/activate so that user may not face any issues.disney.com/activate is an on-demand, ad-free streaming service created by The Walt Disney Company. With Disney Plus, subscribers can watch thousands of Disney movies and series on their devices (smart TVs, phones, laptops, tablets, and gaming consoles).

You can enjoy www.amazon.com/mytv.com on your Roku, Amazon Fire TV, Chromecast, and similar streaming devices. All you have to do is to activate your Amazon Prime Video on www.amazon.com/mytv.com using the activation code you retrieve from your smart TV screen. The activation process above includes a stage where you have to log in to your Amazon Prime Account. Therefore, it is necessary to have an Amazon Prime account created beforehand. To start with this , visit: www.amazon.com/mytv.com for simple and usefull instructions.

amazon.com/mytv is considered one of the most reliable web portals for the activation of Prime Video on your Smart TV. After successful registration, choose a TV cable provider’s network, sign in to your account, and start watching excellent www.amazon.com/mytv.com content on your Smart TV device.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان


دانلود نرم افزار آموزشی برای ویندوز
دانلود نرم افزار آموزشی برای اندروید